anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Po co allegro lokalnie utrudniło ponowne wystawienie przedmiotu ?

myszaxx1
#8 Zapaleniec#

Chciałem spytać w jakim celu allegro lokalnie utrudniło ponowne wystawienie takiego samego przedmiotu ? Do tej pory jeżeli ponownie wystawiałem to samo musiałem ponownie wstawić praktycznie tylko zdjęcia, teraz muszę od nowa wstawiać zdjęcia, opis, ceny wysyłek.  Jeżeli zostaje mi tylko tytuł i kategoria to po co w ogóle ta opcja "wystaw podobne" ? Żaden inny portal sprzedażowy nie stosuje takich praktyk odstraszania drobnych sprzedawców poprzez utrudnianie wystawienia przedmiotu ponownie...

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@myszaxx1 Dziękuję za zgłoszenie. Skonsultuję tę sprawę i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Gordon_B_2015
#10 Popularyzator#

Podobny problem już był poruszany, ale jakoś nie doczekał się rozwiązania:

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/sprzedaj%C4%85cy-o-allegro-lokalnie/wystaw-podobne-nie-dzia%C5%82a...

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@myszaxx1 Dziękuję za cierpliwość. Otrzymałam informację, że zespół techniczny wciąż pracuje nad poprawką opcji "wystaw podobne". 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

myszaxx1
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry. Dziękuję za informację. W takim razie czekam na pozytywne efekty tych prac 😉

oznacz moderatorów

myszaxx1
#8 Zapaleniec#

Niestety sytuacja nadal wygląda tak samo, nic się nie zmieniło, a ja będę drążył temat, ponieważ często korzystam z opcji "wystaw podobne".

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Wystawiaj na normalnym allegro tam działa i znacznie mniej problemów .

oznacz moderatorów