anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

podejrzane telefony.

McDiver1
#2 Obserwator#

W związku z wczorajszym zamieszczeniem ogłoszenia o sprzedaży dostałem podobne treści o chęci kupna przez 4 numery telefoniczne 

 721 573 598

691 994 638

45 262 08 81

45 165 45 76

treść " już złożyłem zamówienie, proszę o adres mailowy" , 

" Czy jest możliwość przesyłka kurierską In Post? Ja zapłacę za dostawę a kurier wszystko załatwi z opakowaniem.

"To jest numer śledzenia przesyłki kurierskiej ( link ). Zapłaciłem za In Post. Proszę odebrać pieniądze na konto przez zamówienie. Tam jest przycisk >> odbierz środki<< i wybrać bank.Po potwierdzeniu zamówienia kurier zadzwoni się w celu dogadania kiedy przyjechać i pod jaki adres"

   Czuję niepokój jacy to ludzie kontaktują się ze mną. Co z tym robić ?. 

pozdrawiam

McDiver1

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

majster_man
#14 Krzewiciel#

To jest numer stary jak świat, coś takiego jak garnki filipek, kapitan statku lub fotowoltaika na kredyt. Ja to kasuje, nic nie klikam dodaje do blokowanych i jest ok. W przeciwnym razie mogą Ci zreperować portwel.

 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@McDiver1 jak nie masz wpłaty tu to tak jak pisze majster_man to próba wyłudzenia danych.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@McDiver1, pod tymi numerami nie jest zarejestrowane żadne konto na Allegro. Co więcej, na koncie, z którego tu piszesz, nie widzę żadnych wiadomości na Allegro Lokalnie. Nie możemy tu w żaden sposób pomóc.  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

McDiver1
#2 Obserwator#

Telefony od nich dostawałem na WhatsApp.

Dziękuję za odpowiedzi.

McDiver1

oznacz moderatorów