anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pomyłka z cena za przedmiot

MAMY ROZWIĄZANIE!
daga780617
#8 Zapaleniec#

Witam .Proszę o pomoc . Przez pomyłkę wystawiłam taniej przedmiot zamiast 269 to wpisałam 169 .Zorientowałam się dopiero jak dostałam wiadomość ze kupujący zapłacił za przedmiot . Zanim otrzymałam zapłatę wysłałam wiadomość z wyjaśnieniem i z przeprosinami i prośba o nr konta do zwrotu pieniędzy . Pani która kupiła przedmiot oznajmiła ze jej to nie obchodzi i ona chce przedmiot i ze nie da mi nr konta . Co w takiej sytuacji mam zrobić . ? Nie mogę sprzedać przedmiotu o 100zl taniej . Proszę o podpowiedz . Dziękuje 

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27
daga780617
#8 Zapaleniec#

No jeśli ktoś skieruje sprawę o używane książki do sądu ,to niech stracę ,oddam te książki. Wstyd by mi było ze w tym uczestniczę .Ale jeśli mam jakieś szanse to czemu nie  Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
Adekpol
#13 Ambasador#

https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-blad-w-cenie-towaru-w-sklepie-internetowym-poradnik-z-wzorami

 

Niestety podejrzewam że negatywna ocena będzie, ale za to pieniądze w kieszeni zostaną, pytnie co korzystniejsze

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Adekpol eeee ... daga780617 sprzedaje na Lokalnie , możliwa tylko dyskusja , porprosi o dane do przelewu , zwróci kasę i po ptokach .Opłata transakcyjna nie zostanie zwrócona czyli musi sama podjąć decyzję co zrobić .

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Stówka różnicy w cenie ,tyle to opłaty transakcyjnej nie naliczą więc korzystniej finansowo wychodzi lepiej oddać kasę i wystawić ponownie. 

oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

@mwmonety  może lepiej. Pod warunkiem że znajdzie sie ktos kto zaoferuje 269 zł

Bo to że teraz sprzedane to wiesz przy takiej podwyżce ceny może juz tak łatwo nie być.

@daga780617  musi sama zdecydowac co bardziej opłacalne. A może poprostu poprosici kupującą o jakąś niedużą dopłate  np 50 zł i rołżozyc strate na połowe ???

Jedna strona opóści 50zł druga dołozy 50 i obydwie strony bedą zadowolone.

oznacz moderatorów
daga780617
#8 Zapaleniec#

Proszę mi wierzyć ze nawet 269 zł za te książki to bardzo dobra cena powiedziałabym nawet ze nie widziałam niższej na Allegro . Wiec nie na co się dziwić ze zaraz po wystawieniu ktoś kliknął i kupił , bo to chodliwe egzemplarze . Wiec ze sprzedażą nie będzie problemu . Dziękuje 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

mwmonety tak , dla sprzedaży prywatnej na lokalnie . Na All. konsekwencje byłyby znacznie poważniejsze .

oznacz moderatorów
daga780617
#8 Zapaleniec#

Dziękuje za odpowiedz 😊

oznacz moderatorów