anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powiązanie Allegro lokalnie i Paczkomaty

groniaa
#7 Wielbiciel#

Witam,

mam powiązane konto Inpost z Allegro, ale nie są widoczne przesyłki z Allegro lokalnie.

Czy ktoś miał podobny problem? Jak mogłabym to rozwiązać?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@groniaa dziś to uruchomili i może nie działać 😞 a były opłacone przez Payu, a z kiedy zakup ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

To miało działać od dziś. Na Lokalnie miał być możliwy wybór Paczkomaty za 8.99 zł. Nie działa?

oznacz moderatorów

groniaa
#7 Wielbiciel#

Aukcję trzy dni temu, wczoraj po sprzedaniu produktu chciałam zrobić etykietę. Po zalogowaniu do Managera Paczek niestety problem, bo nie widzi system żadnej sprzedaży... zatem to kwestia wprowadzanych zmian i wkrótce będzie to naprawione? Pytanie czy będzie to można zastosować do wystawionych już aukcji?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@groniaa myślę że może nie działać do wcześniejszych zakupów a te dokonane od dziś powinny być normalnie importowane 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

groniaa
#7 Wielbiciel#

Dzięki za informację i pomoc 😊

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@kostas11 Najpierw to trzeba wyedytować oferty i zaznaczyć w nich "allegro paczkomaty inpost", żeby ta forma dostawy była dostępna. Poza tym te przesyłki mają być rozliczane bezpośrednio z allegro (a etykiety generowane bez konieczności logowania się do managera inpostu).

https://allegro.pl/pomoc/aktualnosci/zmiany-na-allegro-od-4-grudnia-2YAn6A80Lux#allegro-lokalnie-prz...

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Knowhere dzięki za poprawkę 🙂 to na lokalnie zrobili z poziomu konta a dla zwykłego trzeba z menadżera paczek nadawać ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@kostas11 Tak wynika z tej zapowiedzi. W praktyce jeszcze nie miałem okazji sprawdzić.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów