anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z kupującym

Piotrfishyt
#1 Nowicjusz#

Witam wystawiłem kilka rzeczy na allegro lokalnie ale ktos kupuje calosc i nie oplaca tego zdejmując moje sponsorowae oferty, pisalem do niego ale to nic nie daje co moge zrobic? mam kilkanascie kont wiec jakas blokada nie ma sensu blagam o szybka pomoc

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@Piotrfishyt nic nie zrobisz, prócz sprawy w sądzie, takie życie, wystawiaj na normalnym allegro będzie łatwiej o zwrot prowizji, za promowanie nigdzie nie zwracają choć możesz spróbować napisać, jak kupujący często robi takie akcje allegro ma w to wgląd 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Piotrfishyt
#1 Nowicjusz#

ale jestem ciekawy jakim psem trzeba byc zeby robic takie rzeczy,  jak sie mu nudzi to nie moze nwm wyjsc z domu, tylko zyje taka nienawiscia 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Piotrfishyt na lokalnie to jest plaga 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

konkurencja lub ktoś zazdrosny 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

Jeśli jest wszystko zgodnie z regulaminem i prawem to nic nie zrobisz.

Moja rada to pomyśl, poszukaj kto może Ci to zrobić złośliwie, czasem może to być nawet dobry kolega któremu się pochwaliłeś jak fajnie sobie dorabiasz czy idzie Ci na Allegro. Jak znajdziesz to z pewnością wymyślisz coś. Może sprzedaj z nowego konta (jeśli Allegro na to pozwala) z inną treścią (nie te same zdania, określenia nawet zdjęcia) i nie mów nikomu o tym, zobacz efekt 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

kasi_ak
#12 Orędownik#

Zawisc i zazdrosc to paskudne cechy, czasami mozna doswiadczyc tego z najmniej spodziewanej strony.Takie mamy prawo ktore pozwala na takie zabawy, mozna komus popsuc sprzedaz,aukcje,reputacje i nie poniesc za to zadnej konsekwencji😉

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@kasi_akNo niestety, tego nie da się uniknąć, takie "życie" a raczej wychowanie 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Piotrfishyt Jeżeli robi to ktoś z tego samego konta to zgłoś, zablokują mu.

oznacz moderatorów