anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z kupującym

Anettel
#8 Zapaleniec#

Kupujący zablokował mój towar na allegro lokalnie, zaczął zakup i nie dokończył. Próba kontaktu z nim nic nie dała. Nie mogę wystawić ponownie towaru ani odwołać jego. Towar od kilku dni wisi jako nieopłacony.. co robić

Dziękuję za pomoc

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

konto zamknięte
Nie dotyczy

Po 5 dniach aukcja wróci sama 🙂

oznacz moderatorów

Anettel
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za pomoc

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Przy braku wpłaty, ogłoszenie odnowi się automatycznie po pięciu dniach.

oznacz moderatorów

mareckixxx1
#8 Zapaleniec#

Co z tego , że odnowi się po pięciu dniach. Ktoś kupi i nie opłaci w czwartek, to cały weekend jest wyłączone ze sprzedaży a to najlepszy okres. W sumie jeśli to jest bez konsekwencji, to dobry sposób na wyeliminowanie konkurencji, można zblokować konkurencji towar , a swój towar sprzedać drożej.

oznacz moderatorów

Anettel
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za informację. W sumie w moim przypadku tak było... Blokada od czwartku..

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@mareckixxx1, albo oko za oko 🙂

oznacz moderatorów

Anettel
#8 Zapaleniec#

Witam

Czyli nie ma sposobu na takie nieuczciwe zagrywki? 

W ten weekend znów spotkała mnie taka sytuacja. Anonimowy kupujący rozpoczął zakup i mam czekać na płatność..

To nie fair..

Dzięki za odpowiedź

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Anettel A dlaczego nie wystawiasz tutaj ? 🙂

Wystaw przedmiot - Allegro Lokalnie 2020-05-04.jpeg.jpg

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Anettel
#8 Zapaleniec#

Dzięki za podpowiedź..

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

całe Allegro Lokalne to pole do popisu cwaniaków i naciągaczy (są też i uczciwi sprzedawcy ) ale ci tylko tracą na renomie wystawiając swój towar na tym portalu

oznacz moderatorów

Anettel
#8 Zapaleniec#

Nie powiem bo trafiłam też na uczciwych ludzi. parę rzeczy udało mi się sprzedać. I kupiłam też okazyjnie kilka razy. Ale wkurzają mnie Ci cwaniacy co blokują konkurencję. 

Zapłaciłam za wyróżnienie ogłoszenia a tu lipa zablokowana sprzedaż.. niby parę groszy za wyróżnienie ale tak czy siak tracę na tym..

oznacz moderatorów