anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z ogłoszeniem

Client:48410125
#2 Obserwator#

Witam, mam duzy problem z ogloszeniem. Sprzedawalem przedmiot w grze na allegrolokalnie. Sprzedalem go po jakims czasie i myslalem ze ogloszenie bylo zakonczone (nie widzialem go w moich ogloszeniach ani niczym podobnym) natomiast kolejna osoba dokonala wplaty. Co mam zrobic w takim momencie? Chcialbym oddac tej osobie pieniadze ale bedzie prowizja okolo 20 zloty. Dodatkowo tez nie chce wyjsc na oszusta.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

Client:48410125
#2 Obserwator#

A jeszcze chcialbym dodac ze mozliwe ze to ogloszenie wrocilo, ale przez te boty. Spamuja do mnie zebym wyslal im przedmiot i ze dokonali juz wplaty gdy tylko ja rozpoczeli. Przez to allegrolokalnie ukrywa oglosznie i po jakims czasie je znowu daje na allegro. To uciazliwe, mam z 10-15 takich ogloszen i nie wiem co zrobic ale raczej nie chcialbym ciagle ich usuwac.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:48410125 Musisz wypłacić pieniądze z Allegro Finanse na swój rachunek bankowy i oddać kupującemu zwykłym przelewem na jego konto. Napisz do Allegro i poproś o zwrot tej opłaty 20 zł, ze względu na to, że ogłoszenie wznowiło się bez Twojej wiedzy i akceptacji. W regulaminie Lokalnie nie napisano, że ogłoszenia się wznawiają, a sprzedający nie ma obowiązku dysponować przedmiotem w nieskończoność, może się go pozbyć w inny sposób po zakończeniu oferty.

Pisz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a...

Następnym razem gdy ktoś kupi i nie zapłaci, ogłoszenie wznowi się po pięciu dniach. Pilnuj tego i zakończ je przed pojawieniem się nowych ofert kupna. Po zakończeniu bez ofert ogłoszenie już się nie wznowi.

oznacz moderatorów