anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z potwierdzeniem zamówienia

Client:96019445
#7 Wielbiciel#

Wystawiłam do sprzedania przedmiot na Allegro lokalnie, osoba zamówiła i niby zamowienie opłacone, przyszło mi na maila wiadomość,żeby kliknąć „potwierdź”,ale kiedy tam klikam to albo jest problem z otwarciem strony,a jak podałam tam dane konta mimo że prawidłowe,to poskutkowało zablokowaniem kont bankowych.W czym tu może być problem?   

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:96019445 Bo to przekręt > próba wyłudzenia dostępu do konta > ciesz się, że Ci zablokowało dostęp, bo pewnie byś już została bez pieniędzy > dzwoń do banku > wyjaśniaj > zmieniaj dane do logowania.

Niczego nie klikaj w takich sms-ach. Jak klient zapłaci to zobaczysz to > https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/sprzedane

 

oznacz moderatorów

Client:96019445
#7 Wielbiciel#

do banku zadzwonię na spokojnie,dobrze że konto puste było.Dzięki za odpowiedź,będę wiedzieć nastepnym razem 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:96019445 Dla pewności przeskanuj swoje urządzenie programem antywirusowym, ostrożność nie zaszkodzi 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:96019445
#7 Wielbiciel#

Na szczęście już odblokowane konta,dzwoniłam do banku wszystko wyjaśnione.Tez mi powiedzieli że prawie bym padła ofiarą oszustwa.Dobrze że nie podałam danych i zablokowało wcześnie.Teraz na przyszłość ostrożnie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:96019445 Cześć. Nigdy nie podawaj swoich danych logowania do banku!! 

Nie wysyłamy żadnych mejli z koniecznością potwierdzenia zamówienia. Od razu dla bezpieczeństwa skontaktuj się ze swoim bankiem i ustalcie dalsze kroki w tej sytuacji. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:96019445
#7 Wielbiciel#

dzwonilam,już wszystko w porządku,Dziekuje za pomoc .To konto to Maciej  (Client:47472033)

 

oznacz moderatorów