anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z realizacją zamowienia, co zrobić w takiej sytuacji?

asek1995
#8 Zapaleniec#

Witam. Mam ważne pytanie. Sprzedałem dziś ipad i Apple Pencil, jako komplet na Allegro lokalnie. Niestety, zauwazylem ze Pencil się uszkodził przez co nie jest sprawny, wiec napisałem do pana ze zwrócę mu pieniądze (opcji anulowania nie ma). Natomiast pan jest bardzo agresywny i natarczywy. Co w takiej sytuacji zrobić? 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

@asek1995 Dogadać się, najlepsze wyjście. Zwrócić możesz tylko po wypłacie na swoje konto, następnie prosisz kupującego o jego nr. konta i mu zwracasz kasę.

oznacz moderatorów

asek1995
#8 Zapaleniec#

Oto chodzi, iż próbuje, ale pan nie tylko mnie wyzywa, ale nęka wiadomościami cały dzień. Nie pasuje mu zwrot kosztów, nic mu nie pasuje. Też myślałem, ze opcja zwrotu wpłaconych pieniędzy jest najlepsza, a w tej sytuacji nie wiem

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@asek1995 Zapewne otworzy spór i będziesz mógł wszystko wyjaśnić, powiedz mu że i tak się skończy tym, że otrzyma zwrot.

oznacz moderatorów

asek1995
#8 Zapaleniec#

Dziękuje ślicznie za zainteresowanie tematem i odpowiedz!

oznacz moderatorów

asek1995
#8 Zapaleniec#

Zadam jeszcze pytanie.. kupujący otworzył spór, nic do niego nie trafia, zgodził się na anulowanie zamówienia i przelew, ale zażądał teraz, 10 min później już chce towaru, za chwile chce obniżenia ceny, generalnie nienormalna sytuacja. Co z tym fantem robić? Czy czekać na odpowiedz moderacji allegro w załączonym sporze?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@asek1995  trzymaj cały czas wersje że przedmiot uległ uszkodzeniu (nie nadaje się do naprawy) i nie możesz go wysłać i że chcesz zwrócić pieniądze. Raczej zwrotu opłaty transakcyjnej nie odzyskasz.

oznacz moderatorów

asek1995
#8 Zapaleniec#

Dziekuej bardzo. Prawdę mówiąc najbardziej mi zależy na zakończeniu sytuacji, chce zwrócić pieniądze, lecz do pana nic nie dociera. Dziękuje za radę, tak zrobię, serdecznie pozdrawiam!

oznacz moderatorów