anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wyświetlaniem wystawionych przedmiotem w Moje oferty.

Nikopolidisos
#7 Wielbiciel#

Nie wiem dlaczego na stronie allegro.pl nie są pokazywane wystawione przeze mnie przedmioty? Są tylko na allegrolokalnie.pl pokazane. A oferta którą wystawiałem kilka miesięcy temu tam jest. I dlaczego na stronie allegro.pl jak chcę wystawić przedmiot to przekierowuje mnie za każdym razem na allegrolokalnie.pl?

Czy ktoś jest mi to w stanie wytłumaczyć? Jak to teraz działa? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

Allegro = firma

Allegro lokalnie = osoba prywatna

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Nikopolidisos
#7 Wielbiciel#

Acha więc to tak teraz działa dzięki 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Nikopolidisos Aby wystawić przedmiot jak dawniej, po kliknięciu "wystaw przedmiot" z konta zwykłego zostaniesz przekierowany na stronę Lokalnie, jednak na górze po prawej stronie możesz kliknąć mało widoczny odnośnik "możesz też wystawić przez dotychczasowy formularz". Wtedy oferta pojawi się tylko na Allegro. Gdy wystawisz na Lokalnie ogłoszenie, będzie ono widoczne tylko na Lokalnie, gdy wystawisz na Lokalnie ogłoszenie z opcją Kup teraz lub z licytacją, będzie ono widoczne także na Allegro. Poczytaj o Allegro Lokalnie w Pomocy Allegro; https://allegro.pl/pomoc/szukaj?fraza=lokalnie&typ=dla-sprzedajacych

oznacz moderatorów

Nikopolidisos
#7 Wielbiciel#

Dzięki wielkie 

oznacz moderatorów

allesprzedaz2020
#7 Wielbiciel#

Niestety u mnie nie widać w żadnej opcji wystawionych ofert. Gdzie z tym uderzyć ?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@allesprzedaz2020 Odpisałam Ci już w innym wątku, ale napiszę także tutaj dla przypomnienia. 

Twoja oferta jest wystawiona przez formularz dostępny na Allegro i takich ofert nie wyświetlamy na Allegro Lokalnie. Aby oferta była opublikowana na Allegro i Allegro Lokalnie trzeba wystawić ją przez formularz z Allegro Lokalnie, dostępny tutaj.  Do wyboru masz opcję licytacji lub Kup Teraz i wówczas ogłoszenie jest widoczne zarówno na Allegro Lokalnie, jak i Allegro. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów