anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wygenerowaniem etykiety

BieszczadzkaHeca
#7 Wielbiciel#

Mam problem z wygenerowaniem etykiety Zamówienie z dnia 22 Gru. 2022, 12:02 Client:107676393. Próbowałam z wyczyszczonymi cookie, aktualizowaną przeglądarką i nie generuje się etykieta.

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@BieszczadzkaHeca W takim razie poproszę o zdjęcia lub krótki filmik z pełnego ekranu Twojej przeglądarki, który będzie przedstawiał tę sytuację wraz z widoczną datą i godziną. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

BieszczadzkaHeca
#7 Wielbiciel#

A w jaki sposób mogę przesłać film? Fotki nic nie dadzą bo mogę zrobić fotę gdy klikam : utwórz etykietę, zmienia się na szare - tworzenie etykiety i za moment mam znów pomarańczowy napis - utwórz etykietę.

oznacz moderatorów

akjaab
#1 Nowicjusz#

Ja też dzisiaj mam ten sam problem, nie mogę wygenerować etykiety.

oznacz moderatorów

Pattttrrryyk
#2 Obserwator#

Czy powyższy problem to jakaś większa usterka techniczna po Waszej stronie? Niestety ja również nie mogę utworzyć etykiety. Czy wiadomo kiedy problem zostanie rozwiązany?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Nie są to ogólne problemy z generowaniem etykiet, już wyjaśniam co się stało i co należy zrobić:

@BieszczadzkaHeca w Twoim przypadku wybrany przez Kupującego paczkomat jest nieczynny i to powoduje problem. W tej sytuacji napisz proszę do kupującego, aby podał inny paczkomat, do którego przesyłka może zostać dostarczona. 

@akjaab w Twoim przypadku Kupujący wybrał PaczkoPunkt, a przesyłki z Allegro Lokalnie mogą być dostarczane tylko do Paczkomatów, więc skontaktuj się proszę z nim, aby podał do jakiego Paczkomatu przesyłka może zostać doręczona.

@Pattttrrryyk u Ciebie widzę, że udało się nadać przesyłkę, rozumiem, że problem rozwiązany? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Anullla83
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry

Ja również nie mogę wygenerować dzisiaj etykiety. Problem wydaje się być poważniejszy i ogólnokrajowy. W moim przypadku odbiór jest do paczkomatu, a sam paczkomat jest dostępny (LEG04M).

Bardzo proszę o pomoc.

Pzdr,

--
Anna

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry! @Anullla83 w Twoim przypadku jest to niepoprawny kod pocztowy nadawcy, edytuj go proszę na 42-523 i problem nie powinien się powtórzyć 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ptiku
#2 Obserwator#

witam ja również od dwóch dni próbuje i nic prosze op wskazówki

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ptiku rozumiem, że chodzi o zamówienie z 27 grudnia. Zmień proszę adres nadawcy, ponieważ jest niepoprawny i to powoduje problem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ptiku
#2 Obserwator#

a co jest żle

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ptiku spróbuj proszę wpisać pełną nazwę ulicy, a nie skrót i zwróć proszę uwagę, żeby była spacja między ulicą, a numerem budynku. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ptiku
#2 Obserwator#

ox dzieki Monia wszystkiego dobrego w nowym roku

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ptiku luzik 🙂 Wszystkiego dobrego w nowym roku 🎆

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów