anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wystawieniem ogłoszenia allegro lokalnie

avjdsell
#7 Wielbiciel#

Witam, mam problem z wystawieniem przedmiotu z konta na którym już uprzednio wystawiałem przedmioty.
Przy probie wystawienia przedmiotu dostaje monit o aktywacji konta, gdy klikam w aktywuj konto, otrzymuje komunikat jakoby moje konto było aktywne, następnie klikam w hiperłącze do wystawienia przedmiotu i znów komunikat, że moje konto potrzebuje aktywacji, taka pętla.

Czy tylko ja tak mam? 🙂

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Client:44052296
#21 Demiurg#

@avjdsell usunołeś ciasteczka i pamięć podręczna? W trybie incognito/prywatnym lub inną przeglądarka też masz taki komunikat 

oznacz moderatorów

avjdsell
#7 Wielbiciel#

Zdarzyło mi się usunąć ciastka, tak.
Musze zalogować się ponownie?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@avjdsell sprawdź proszę, czy problem występuje, gdy korzystasz z innej przeglądarki. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

avjdsell
#7 Wielbiciel#

Po zmianie przeglądarki problem został rozwiązany, natomiast chciałbym używać obecnej przeglądarki, czy jest jakieś rozwiązanie problemu które nie wiązałoby się ze zmianą przeglądarki?Nie działa - Google Chrome
Działa - MS Edge

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@avjdsell wersja chroma aktualna? W trybie incognito też nie działa?

oznacz moderatorów

avjdsell
#7 Wielbiciel#

W Incognito u mnie bez zmian, wersja przeglądarki jest aktualna.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@avjdsell Spróbuj zalogować się na swoje konto Allegro na Chrome jeszcze raz. Jeśli jeszcze będzie pojawiał się problem, to proszę o przesłanie zrzutów ekranu z wszystkimi kolejno wykonywanymi krokami i komunikatem, jaki się pojawia.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów