anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wystawieniem produktu

lporebski
#2 Obserwator#

Witam, czy jest jakaś awaria w allegro, nie udaje się wystawiać ofert , brak komunikatu po kliknięciu "WYSTAW JAKO KUP TERAZ lub DARMOWE OGŁOSZENIE"

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@lporebski Czy możesz pokazać mi zrzut lub zdjęcie ekranu obrazujące ten problem? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

lporebski
#2 Obserwator#

Szczerze to ciężko, mam wszystko uzupełnione - klikam wystaw, pojawia się "wystawianie..." na szaro i wraca do wystaw bez komentarza.

 

lporebski_0-1646404936064.png

lporebski_1-1646404956375.png

 

i później znowu to samo co na początku

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@lporebski Nie odnotowaliśmy taki problemów i po naszej stronie wszystko działa poprawnie. Spróbuj proszę wystawić tę ofertę na komputerze, przez wersję desktopową, a w tym urządzeniu, z którego korzystasz spróbuj proszę uaktualnić aplikację. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

lporebski
#2 Obserwator#

Wystawiać z komputera z Chrome, próbowałem kilka razy, próbowałem przez Firefox i cały czas to samo

oznacz moderatorów

factory_manuals
#8 Zapaleniec#

Mam ten sam problem co zgłaszający  w poście. Klikanie "wystaw jako kup teraz" lub "wystaw jako ogłoszenie" - formatka gaśnie na chwilę aby po chwili wrócić do stanu wcześniejszego. Ogłoszenie nie jest wystawione.

Sprawdzone na różnych sprzętach desktop, cookies usunięte, żadnych adblockerów, różne przeglądarki. Problem istnieje od wczoraj tj 05.03.2022.

oznacz moderatorów

MARCELO007
#1 Nowicjusz#

Screenshot_2023-02-17-11-24-27-57_077c29e6bda767dd0821629494554de6.jpg

 taki komunikat od 3dni

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zapewne jesteś na AL.

oznacz moderatorów

lporebski
#2 Obserwator#

No tak, a jakie to ma znaczenie? Nie mogę wystawiać tak jak wcześniej przez Allegro tylko AL, ale do tej pory działało ok

oznacz moderatorów