anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Program antywirusowy blokuje możliwość wejścia na stronę Allegro Lokalnie

MAMY ROZWIĄZANIE!
maldawid
#8 Zapaleniec#

Witam, nie mogę się zalogować na allegro lokalnie, na komórce działa, na laptopie nie.

Proszę o pomoc, dziękuję.

oznacz moderatorów
30 ODPOWIEDZI 30
br.
#21 Demiurg#

@ko_alka  Nie,  takich porad nie powinno się udzielać. Nie wolno  wyłączać antywirusa na zainfekowanej stronie.  To tak samo jakby zaprosić  przestepców do swego komputera.

Po prostu trzeba Lokalne zawiesić na czas do usunięcia problemu i tyle.

oznacz moderatorów
grzegorz8511
#8 Zapaleniec#

Dokładnie dlaczego mam wyłączać Antywirusa skoro wcześniej wszystko działało jak należy ,po co te kombinacje.Problem leży po stronie Allegro Lokalnie.Powinni go jak najszybciej rozwiązać.

oznacz moderatorów
CARLL1
#7 Wielbiciel#

Sposób przedstawiony działa częściowo bo po zalogowaniu i tak AVG wali komunikatami.  Szanowni Państwo możecie coś w końcu z tym zrobić.  Jak widzicie jest cała masa użytkowników z tym problemem . Sprzedaż zawieszona . 

oznacz moderatorów
maldawid
#8 Zapaleniec#

Nadal nie działa, pojawia się także komunikat zagrożenie zneutralizowane.

oznacz moderatorów
maldawid
#8 Zapaleniec#

wchodzę na konto, które jest blokowane przez antywirus AV , ponadto brak ogłoszeń , zniknęły.

oznacz moderatorów
skydiver52
#8 Zapaleniec#

u mnie też nie działa, od rana nie mogę wejść na allegro lokalne 

oznacz moderatorów
mayday_06
#9 Pomysłodawca#

u mnie nie działa na przeglądarkach

 

wywala błąd

Podczas łączenia z serwerem „allegrolokalnie.pl” wystąpił błąd. PR_CONNECT_RESET_ERROR

oznacz moderatorów
13Chopper
#7 Wielbiciel#

Witam, 

Ja również od wczorajszego wieczoru nie mam dostępu tylko do allegro lokalnie. Avast wyrzuca komunikat URL: Scam. Dostep do allegro jest , do allegro lokalnie nie ma. W komórce działa.

Musiałam dziś dostać się do etykiety więc na chwilę "uśpiłam " avasta, ale nie chcę wyłączać plików, bo jest infekcja. Juz tak bywało i obsługa allegro załatwiała temat.

oznacz moderatorów
Michal_Flo
#8 Zapaleniec#

Nie mogę się zalogować, ani nawet wejść na stronę allegrolokalnie przez żadną przeglądarkę internetową. Antywirus zaczął blokować połączenie, ostrzegając o scamie. Dodanie strony do wyjątków nie pomogło za wiele - i tak wyskakuje błąd wczytywania strony (connection reset) oraz informacja, że połączenie nie jest bezpieczne. Również w pasku, zamiast standardowej kłódki jest info o niezabezpieczonej witrynie. Sprawdzałem na trzech przeglądarkach - Firefox, Chrome, Edge, z tym samym efektem. Z tego co widzę, nie jestem jedynym, kto ma taki problem.

oznacz moderatorów
mayday_06
#9 Pomysłodawca#

dlaczego wątek jest jako rozwiązano?


ja nadal nie mogę wejść w wersji na przeglądarki laptopa a wszelkich prób z wyjątkami w antywirusie nie robię bo to kretynizm wchodzić na niezabezpieczoną witrynę

 

w ogóle dlaczego nie ma jakiegoś oficjalnego komunikatu allegro? problem jest od wczoraj

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@maldawid  O rozwiązaniu decyduje  twórca wątku,  widocznie uznał że odpowiedź moderatorki jest OK.

A dzisiaj jest niedziela,  admini są w kościele,  więc nie ma czego się  spodziewać.

oznacz moderatorów