anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Promocja na Allegro Lokalne "0 zł na dostawę"

chandler_bing12
#9 Pomysłodawca#

Witam wszystkich.

O co chodzi w ten promocji?

Wystawiam przez aplikacje, zaznaczam opcje wysyłki prze allegro paczkomaty a nadal po wygenerowaniu etykiety system nalicza opłatę 8,99 zł.

Na moich aukcjach widnieje napis "Dostawa za 0 zł".

Chyba robię wszystko zgodnie z regulaminem albo czegoś nie dopatrzyłem.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

@chandler_bing12 

Wystarczy, że wystawisz przedmiot na sprzedaż przez aplikację mobilną Allegro Lokalnie i określisz cenę  dostawy na kwotę nie wyższą niż 11 zł.

Wszystkie Twoje ogłoszenia, które będą miały dostawę w takiej kwocie, oznaczymy specjalną ikoną “dostawa 0 zł”. Jeśli klient kupi Twój przedmiot, on nie zapłaci za dostawę, a Ty otrzymasz od Allegro Lokalnie pełną kwotę- cenę przedmiotu wraz z kosztem dostawy, jaki ustawisz podczas wystawiania przedmiotu.

Promocja obejmuje pierwszych pięć sprzedanych przez Ciebie przedmiotów. Szczegóły znajdziesz w regulaminie.

Promocyjna dostawa zostanie rozliczona za pośrednictwem Konta przez uznanie narzędzia rozliczeniowego Uczestnika Promocji w ramach sekcji Allegro Finanse w ciągu 3 dni roboczych

https://zobacz.allegrolokalnie.pl/aplikacja-mobilna#chce-wysylac-za-darmo-na-czym-polega-promocja-

oznacz moderatorów

chandler_bing12
#9 Pomysłodawca#

Ja to wszystko wiem ale za każdym razem przy generowaniu etykiety inpost  pobiera mi pieniądze ale jakoś rozliczenia nie widzę.

Może trzeba to zgłosić Allegro? Niech się wypowie.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

InPost nie powinien pobierać pieniędzy tylko powinno zostać obciążone Twoje konto na allegro. I tam powinieneś dostać wyrównanie.

oznacz moderatorów

chandler_bing12
#9 Pomysłodawca#

Chodziło mi o to, że za z konta rozliczeniowego allegro pobierana jest prowizja za opłatę etykiety i żadnego wyrównania nie mam.

 

 

oznacz moderatorów

chandler_bing12
#9 Pomysłodawca#

Dobra, już wiem. Po prostu źle patrzyłem. Patrzyłem w rozliczeniach a korekta trafia na dostępne środki w PAYU.

Porozmawiałem właśnie w tej sprawie z konsultantem Allegro.

oznacz moderatorów