anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Proszę o weryfikacje czy konto jest prawdziwe i działające

Sebastian_Sz_
#8 Zapaleniec#

Poraz kolejny ktoś zakupił przedmiot. Proszę o weryfikacje czy konto jest prawdziwe i działające. Nie chciałbym czekać kolejnych 5 dni. Dziekuje

 

[edycja]

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

domkar04
#14 Krzewiciel#

@Sebastian_Sz_ ale nawet jak konto jest prawdziwe i działające to to nie ma wpływu na fakt, że ktoś mógł zwyczajnie na złość kupić i nie zapłacić 🙂 sprzedawaj na normalnym allegro to nie będzie problemu

oznacz moderatorów

Sebastian_Sz_
#8 Zapaleniec#

Myślałem, ze turaj podobnie działa. Zabierają prowizji 5% to takie sytuacje powinny być szybko załatwiane nie sądzisz? To mi nie pomogłas 😂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Takie reguły, kupujący ma 5dni na zapłacenie, nie zapłaci i nic mu nie zrobią, chyba że to to sam kupujący się powtarza, to wówczas możesz go zgłosić.

oznacz moderatorów

Sebastian_Sz_
#8 Zapaleniec#

A mogę ewentualnie zamknąć ogłoszenie, przed jego wpłata która pewnie nie będzie miała miejsca? 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Jeśli już kupił to chyba jest zamknięte i nie wyświetla się, czyż nie tak.?

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@Sebastian_Sz_ 

To mi nie pomogłas

to jest forum użytkowników, takich samych jak ty. Jeśli myślisz, że ktoś może ci pomóc w weryfikacji użytkownika, to się mylisz, nie mamy takiej mocy. Zakup jest zgodny z regulaminem i nie ma powodu weryfikować kupującego. 

oznacz moderatorów

Sebastian_Sz_
#8 Zapaleniec#

Sorki ale widocznie, nie wiesz są tutaj moderatorzy którzy mogą sprawdzić dane konto, czy jest aktywne, było coś kupowane, sprzedawane a nie jakiś fake założony celowo. 

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@Sebastian_Sz_ pewnie że mogą. Tylko dlaczego moderacja miałaby sprawdzać akurat twojego klienta, który zresztą nie zrobił nic złego. Zaakceptowałeś regulamin, więc czekaj cierpliwie, a jak nie zapłaci to wystaw jeszcze raz za 5 dni. 

oznacz moderatorów