anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Proszę usunąć mi prowizję na allegro lokalnie, bo nie sprzedałam przedmiotu.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renja13
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry.

Mam sprawę do pracownika allegro i bardzo proszę o pomoc. Proszę usunąć mi prowizję na allegro lokalnie, bo nie sprzedałam przedmiotu.

Jak wystawiłam ogłoszenie z doładowaniem zdrapką, do strony internetowej do oglądania filmów, to ogłoszenie od razu było usunięte. Dostałam emaila w tej sprawie, że nie wolno wystawiać ogłoszenia z doładowaniem. Przeoczyłam punkt o tym, że nie wolno wystawiać doładowań do stron internetowych z filmami i ogromnie przepraszam za to.

Gdy wystawiałam ogłoszenie, to zaznaczyłam reklamowanie przez 30 dni za 1,99zł, ale usługa ta nie została wogóle wykonana, bo ogłoszenie było od razu usunięte. A cały czas widzę tą prowizję w miejscu "moje rozliczenia".

Bardzo proszę mi usunąć tą prowizję, gdyż to reklamowanie nie było w ogóle wykonane, a cały czas widać prowizję i boję się, że każą mi to płacić i dodatkowo jakieś odsetki czy coś.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@renja13 Przykro mi, ale tutaj nie możemy Ci pomóc w kwestii opłaty, dlatego poprosimy o oficjalne zgłoszenie i kontakt z nami w tej sprawie przez ten formularz.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
renja13
#8 Zapaleniec#

Skontaktowałam się przez formularz i została skorygowana ta opłata. Dziękuję bardzo i pozdrawiam.

oznacz moderatorów