anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przedłużenie promowania ogłoszenia

Carmaccus
#8 Zapaleniec#

Hej, mam pytanie odnoście przedłużenia promowania mojego ogłoszenia. Opłaciłem promowanie na allegro i allegro lokalnie. Kupujący "zakupił" jednak nie opłacił zamówienia co skutkowało zablokowaniem sprzedaży danej rzeczy. Po tygodniu ogłoszenie wróciło na sprzedaż, gdyż kupujący się rozmyślił, jednak data do której było wykupione promowanie ogłoszenia pomniejszyła się o ten tydzień. Czy jest możliwość przedłużenia promowania? Bo skoro ogłoszenie nie było widoczne to chyba, promowanie tego ogłoszenia nie powinno pomniejszyć się o te dni w które nie było wyświetlane.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@Carmaccus Zasadniczo opłaty za promowanie nie są zwracane, ani promowanie nie przedłuża się w takich sytuacjach. To Twoje ryzyko - nie ma obowiązku promowania ogłoszeń. Możesz jednak spróbować napisać do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=c1581428-a33f-4506-826f-720b60a920c0 i poprosić o zwrot opłaty za promowanie. Być może ją odzyskasz. 

oznacz moderatorów

Carmaccus
#8 Zapaleniec#

Nie chce zwrotu tylko przedłużenia okresu promowania o te dni w które ogłoszenie było nie widoczne przez to że kupujący nie opłacił zamówienia A potem się rozmyslił. Ogłoszenie w tym czasie było nie widoczne A gdy wróciło czas jego promowania skrócił się o te dni w których nie był wyświetlany 

oznacz moderatorów