anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

PRZESTRZEGAM PRZED ZAKUPEM

wiedzmamajka
#8 Zapaleniec#

Witam, niestety zakupiłam u tego Pana Magnetofon szpulowy pamiątki Prl , i z mojej winy przed zakupem nie skorzystałam z opcji "poproś o kup teraz". Nie mniej jednak dogadałam się z panem, wysłałam pieniążki na ów przedmiot i na wysyłkę. To było dnia 22.06. Do dziś dnia przesyłka nie doszła, Pan nie odpowiada na wiadomości, nie odbiera podanego do siebie numeru telefonu.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

Niestety na Lokalnie nawet komentarza nie wystawisz. Musisz iść na policję, masz dowód wpłaty. Zrób to, nie odpuszczaj.

oznacz moderatorów

wiedzmamajka
#8 Zapaleniec#

Dzięki, pewnie w końcu tak zrobię, czekałam, moze gość zachorował, może inna rzecz. 24.06 tak mi napisał

Proszę się nie martwić otrzyma Pani zakupiony przedmiot. Trochę wiary w ludzi. Jestem bardzo zapracowany stąd moje zachowanie. Dziś wyślę ten magnetofon. Jak już robię wysyłkę to staram się przyłożyć do porządnego zabezpieczenia paczki, Pozdrawiam.

 

🙂 wierzyłam D

oznacz moderatorów

piekielko-com
#9 Pomysłodawca#

Skoro umawiacie się na transakcję poza systemem to już chyba Wasz problem? 

oznacz moderatorów

wiedzmamajka
#8 Zapaleniec#

nie twierdzę że czyjś inny, po prostu przestrzegam

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

kupiłeś poza allegro i raczej ci nie pomoże no bo jak ale możesz wydrukować wszystkie dane o przelewie oraz o ustaleniach ze sprzedającym i zgłosić go na policję.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@wiedzmamajka Widzę, że to ogłoszenie cały czas wisi. To https://allegrolokalnie.pl/oferta/opakowania-po-papierosach-mars jest niezłe - stówka za trzy puste paczki po fajkach😂 Chyba taniej można kupić na allegro trzy (pełne) paczki popularnych z czasów PRL-u.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

wiedzmamajka
#8 Zapaleniec#

Informuję, że po interwencji policji, pieniążki zostały mi zwrócone.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

czary mary, wiedźmo 😄

oznacz moderatorów