anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

przysłka inpost

MAMY ROZWIĄZANIE!
magda_m_s
#9 Pomysłodawca#

Osoba zakupiła ode mnie buty, w cenie była kwota  przesyłki, sądziłam że otrzymam od razu kod umożliwiający wysyłkę bezproblemową . Na **piiip** otrzymuje się od razu kod wysyłki swojego sprzedawanego towaru i nie ma problemu.

 

Ale zdaje mi się że na allegro lokalnie SAMA muszę jeszcze wejść na stronie inpost i wykupić przesyłkę. Czy tak jest?

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
mikeza
#20 Guru#

jeśli to nie była przesyłka smart, bo wiem, że na allegro lokalnie są przyznawane takie przesyłki, chyba kilka sztuk na kwartał, to wtedy musisz samodzielnie pokryć koszty, nie ma innej opcji.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
magda_m_s
#9 Pomysłodawca#

Ok, to na ooooelllll xxxx jest to o niebo lepiej rozwiązane bo tam to jest połączone z inpostem i od razu otrzymuje odpowiedni kod.

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

na ol...x jak ktoś ustawi ich przesyłki, to faktycznie osoba, która kupuje to opłaca od razu z góry produkt i koszty transportu, no chyba, że sprzedawca zastrzeże sobie np. że wysyła, ale za tyle i tyle, wtedy trzeba zapłacić mu na konto indywidualnie.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Dobrze rozumiem, że chodzi Ci o wysyłkę bez etykiety? Jeśli tak to allegro działa inaczej niż O. Nie wspierają tego. Trzeba mieć drukarkę i etykietę sobie wydrukować. Koszt przesyłki jeśli nie ma smarta też niestety wyższy. Ale ma to swoje zalety. Jak drukarka jest to przesyłka z etykietą jest bezpieczniejsza. Dość często kurierą wyciągającym naraz kilka paczek z paczkomatu zdarza się pomylić przesyłki. 

oznacz moderatorów
magda_m_s
#9 Pomysłodawca#

Ale cena jest kompletnie nieprawdziwa na allegro lokalnie. Tam widnieje 9,99, na inposcie - 16,99, o czym dowiedziałam sie po sprzedaniu towaru. To jest beznadziejny system, niezrozumiały. I nie wiem czy będę więcej z niego korzystać.

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Nie prawda. Pomyliłaś przesyłki. Musisz wybrać allegro paczkomaty inpost, Ty wybrałaś pewnie same paczkomaty inpost. W tym pierwszym masz w sprzedanych przy zamówieniu opcję do zrobienia etykiety za 9.99. Tę kasę wypłacasz sobie na  konto razem z kasą za towar. A potem doliczają Ci ją do rachunku w allegro w momencie włożenia do paczkomatu. W opcji drugiej niestety nadajesz sama poza systemem dlatego nikt ich zwykle nie ustawia.

oznacz moderatorów
magda_m_s
#9 Pomysłodawca#

No to wybrałam allegro paczkomaty inpost ale nigdzie nie widzę opcji drukowania etykiety.

oznacz moderatorów
magda_m_s
#9 Pomysłodawca#

jest tylko napisane cena taka i taka

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Ostatnio sprzedane, szczegóły zamówienia.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@magda_m_s działa podobnie jak na o x tyle że tu masz tylko etykietę, o ile dałaś w dostawie Allegro Paczkomaty InPost to nadajesz tak https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/zarzadzanie-sprzedaza-na-allegro-lokalnie/jak-nadac-przes... po nadaniu allegro doliczy Ci 9,99 do salda tyle ile Ci zapłacił kupujący, i wyjdziesz na zero 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
magda_m_s
#9 Pomysłodawca#

Ok, już widzę, ale już niestety zapłaciłam za inpost obok tego, bo nie rozumiałam o co tu chodzi.

oznacz moderatorów