anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pytanie o wysyłke

Canibal_II
#2 Obserwator#

Cześć wszystkim mam takie pytanie sprzedałem  książkę na Allegro lokalne .Z korespondencji jaka wynika z kupującym facet nie posiada konta w banku. Poprosił mnie o numer konta do przelewu bo wpłaty dokona  w Poczcie polskiej na moje konto ,dzisiaj przelew doszedł ale bezpośrednio, na moje konto .Nie mogę jemu wydrukować etykiety z danymi do wysyłki bo widnieje napis "poczekaj aż kupujący dokona wpłaty "Dlaczego to ominęło konto Allegro ? .Ma ktoś jakiś pomysł

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

No tak, to zakup poza Allegro, musisz wówczas wysłać samodzielnie.

oznacz moderatorów

Canibal_II
#2 Obserwator#

Tak tylko  ten Facet coś namieszał i teraz mam problem. Nie wiem jak to poszło  wystawiam normalnie przedmioty z opcją wysyłki do paczkomatu  i wydrukowaniem etykiety z Allegro a tutaj teraz taki zonk

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Obaj namieszaliście- podałeś mu swój nr konta, więc musisz teraz rozwiązać problem.

oznacz moderatorów

Canibal_II
#2 Obserwator#

Słuszna uwaga 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Canibal_II W takiej sytuacji powinien on wziąć dane do przelewu tradycyjnego  a nie wysyłać mu nr konta, wyślij ta książkę albo skontaktuj z nim i wyjaśnij.

oznacz moderatorów

Canibal_II
#2 Obserwator#

Napisałem  do niego  poczekam za odpowiedzią ,ale kaszana wyszła

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jest powiązany ale on go nie widzi.

oznacz moderatorów

Canibal_II
#2 Obserwator#

Ale ten mój numer konta jest powiązany z kontem Allegro do rozliczeń 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Canibal_II a wysłał ci kasę za przedmiot i wysyłkę na to twoje konto bo jak tak to zwyczajnie nadajesz mu z kasy na wysyłkę zakup i wszystko w temacie. Transakcja poza allegro a że nie ma konta to się lekko wrypałeś bo nie masz jak zwrócić tej kasy

oznacz moderatorów

toMCioPP
#12 Orędownik#

W sumie może mu oddać przekazem na adres domowy, zubożoną o koszty usługi

oznacz moderatorów