anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Reklamacja na Allegro Lokalnie

darek794
#7 Wielbiciel#

Czy na tym Allegro Lokalnie nie w ogóle reklamacji, sporów i załatwiania tym podobnych spraw - bo nie widzę żadnej takiej opcji ?  Mam problem taki,  iż klientka kupiła monitor używany ode mnie, który wysłałem jej. Dostała go ale twierdzi że myślała że to telewizor i chce zwrócić. Pokazuje mi screen z chyba aplikacji mobilnej allegro - na którym jest sam tytuł i obrazek - jako dowód że nie było w opisie powiedziane że to monitor. Ale na screenie nie ma  w ogóle opisu przedmiotu, w którym jest napisane w pierwszych słowach, że to monitor.

Zatem pytanie - czy Allegro w aplikacji wycina  opisy przedmiotów i ludzie kupują na podstawie samego tytułu i obrazka ?? Znaczyłoby to że Allegro wprowadza ludzi w błąd. O co tu chodzi ? Czy Allegro wprowadziło to osobę w błąd  czy ona wysłała mi jakis fikcyjny screen ?

c40d44ec46298e1f5a698c9c00e0.jpgMintorS.jpg

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Client:44052296
#21 Demiurg#

@darek794 mało prawdopodobne. Daj link do oferty.

oznacz moderatorów

darek794
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@darek794 skoro nie zechciała zapoznać się z tym co kupiła czytając opis oferty to widziały gały co kupowały. Z apki to oni widzą tytuł i 1 zdjęcie a ty nie musisz się zgodzić na zwrot. Ps skoro nie czytają to na końcu opisu dopisz wyłączam rękojmię

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A dokładnie opisałeś ofertę, taka pomyłka!

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Jeśli sprzedaleś na lokalnie jako osoba prywatna i w opisie oferty pisało ze to monitor to nawet nie musisz się zgodzić na zwrot na zasadzie widziały gały co kupowały 

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@darek794 Opisy są widoczne w aplikacji Allegro Lokalnie, nic nie jest wycinane. Ekran telefonu jest naturalnie mniejszy od komputerowego. Żeby dotrzeć do opisu, trzeba przejść do dolnej sekcji strony i działa to podobnie w każdej aplikacji mobilnej. 

oznacz moderatorów