anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rezygnacja z zakupu towaru po wygranej licytacji

Tomasz_Lewy
#7 Wielbiciel#

Zrobiłem coś głupiego- troszkę dałem się ponieść, wygrałem licytacje czegoś co jednak mi nie odpowiada. Napisałem do sprzedającego (przedsiębiorca) o fakcie czy istnieje taka możliwość- odpowiedział "Brak wpłaty powoduje odstąpienie od umowy". Czy może się rozmyślić i gdzieś to zgłosić? Nie chcę mieć później jakiś nieprzyjemności... 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

Jeśli to firma i potwierdził odstąpienie to tak będzie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Brak wpłaty nie jest równoznaczny z odstąpieniem od umowy. Na Allegro Lokalnie brak wpłaty oznacza, że umowa nie została zawarta. Na zwykłym Allegro wygrana w licytacji jest zawarciem umowy. Na wszelki wypadek wyślij mu mailem oświadczenie o odstąpieniu od umowy.

oznacz moderatorów

Tomasz_Lewy
#7 Wielbiciel#

No i tak właśnie zrobię coby spać spokojnie 🙂 Dzięki za pomoc! 

oznacz moderatorów

wolne-id
#7 Wielbiciel#

To po co licytować jak nie ma się zamiaru kupić? Powinni zawieszać konto z automatu 

oznacz moderatorów

jackfiter
#1 Nowicjusz#

Dla czego blokować konto

KKilka dni temu wygrałem licytacje

Pisałem do sprzedającego esemesy, na mesengerze, na allegro podczas licytacji, dzwoniłem z 20 razy pod podany nr w ogłoszeniu, czy tak zachowuje się sprzedający..!! Komu tu powinni konto zablokowac

To my wygrywając aukcje ryzykujemy najwięcej.. 

Zastanów się co piszesz bo to działa w obie strony, szczególnie jak ktoś już wtopił 1100 zł  i został oszukany.. 

oznacz moderatorów

jackfiter
#1 Nowicjusz#

Oczywiście.. 0..odpowoedzi ani reakcji od sprzedającego, zapomniałem dopisać aby była jasnosc

oznacz moderatorów