anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nadanie w paczkomacie Paczkomaty Allegro Inpost

picekk
#7 Wielbiciel#

Dlaczego nie ma możliwości wysłania przesyłki paczkomatowej Paczkomaty Allegro Inpost w dowolnym paczkomacie, albo edycji zadeklarowanego paczkomatu nadawcy w Allegro Lokalnie?

Co zrobić gdy nastąpi np awaria paczkomatu i będzie trwała kilka dni, albo przepełnienie paczkomatu który w tej sytuacji odmówi nadanie paczki?

Możliwość edycji etykiety byłaby czymś naturalnym.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@picekk  A próbowałeś w ogóle nadać w sąsiednim paczkomacie?  Nie trzeba do tego zmieniać etykiety, można z paczkami hulać po całym mieście i nadawać gdzie pasuje 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

picekk
#7 Wielbiciel#

Tak próbowałem. Nie idzie, numer przesyłki błędny. Dzwoniłem do Inpostu, rzekomo mogę nadać w każdym, ale ja w to wątpię. na etykiecie wydrukowało mi numer paczkomatu odbiorcy bo go wbiłem omyłkowo zamiast mojego z którego miałem zamiar nadać. Wydaje mi się że nie jest to bez znaczenia. Pani w infolinii zmieniła w systemie numer paczkomatu nadawczego i zaraz idę spróbować nadać jeszcze raz.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@picekk Zapewne nie możesz z powodu tej pomyłki. Od dawna nadaję w innych paczkomatach niż zadeklarowany i nie ma problemu. Niektóre paczkomaty gdy są przepełnione wyświetlają nawet informację w których po sąsiedzku są wolne miejsca do nadania.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

picekk
#7 Wielbiciel#

A co to za różnica w takim razie jaki wbije paczkomat nadawcy skoro mogę wysłać w dowolnym? Może nie ma możliwości wysłać z paczkomatu XXX do tego samego paczkomatu XXX? może system nie przewidział takiej możliwości.

oznacz moderatorów

picekk
#7 Wielbiciel#

Pierwszy raz nadaję paczkę w usłudze allegro paczkomaty inpost w allegro lokalnie. Do tej pory nadałem wiele różnych przesyłek, zwrotów, ale nie w takiej opcji. Zdaje się że ten rodzaj przesyłki został udostępniony niedawno, bo gdy wystawiałem przedmioty to jeszcze nie było tej opcji, tylko droższa gdzie nadawało się to poprzez inpost a nie generowało etykietę poprzez allegro.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@picekk   Może właśnie jest tak jak piszesz. Wysyłki do tego samego paczkomatu co zadeklarowałam nie praktykowałam jeszcze to nie wiem 😊

Albo to Lokalnie ma jakieś specjalne etykiety i są takim niewypałem jak cały ten serwis 🤣

_____________
Kama
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@picekk Edycja byłaby czymś naturalny, ale nie jest możliwa. W takiej sytuacji trzeba nadać ponownie ze strony InPost. Będzie nieco drożej.

oznacz moderatorów

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

jak mój paczkomat zgasł na kilka dni to zadzwoniłem do inpostu i mi wskazali najbliższy paczkomat  w którym bezproblemowo nadałem wszystkie przesyłki bez zmieniania etykiet,

ale podejrzewam że coś tam zakombinowali bo normalnie to bym nie nadał w innym paczkomacie niż ten wskazany na etykiecie

oznacz moderatorów