anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Smartkurier

bartol_73
#2 Obserwator#

 Witam. Wystawiłem na allegro lokalne buty na sprzedaż. Jedna osoba była zainteresowana i zadzwoniła do mnie, że jest zainteresowana kupnem tych butów i czy mogę wysłać za pobraniem. Na allegro nie ma sprzedaży za pobraniem więc wysłałem za pomocą kuriera. Wybrałem smartkurier. Przesyłkę kupujący dostał w kwietniu. Pieniądze na moje konto maiły zostać przelane po 30 dniach. Do tej pory nie otrzymałem pieniędzy. Sprawę skierowałem na policję. Na przyszłość nie korzystajcie z smartkuriera. Nie można się do nich dodzwonić, tylko odpowiadają na emaile, ale cały czas wymijająco.   Ma nadzieję, że Allegro nie korzysta z ich usług. Pozdrawiam Bartol.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Bardzo się staram zrozumieć ale nie rozumiem. Jaki smartkurier na lokalnym??? Nie ma czegoś takiego. Na lokalnie przez allegro są tylko paczkomaty inpost bez pobrania. Wszystko inne wysyłasz wybraną przez siebie metodą we własnym zakresie. Nikt nie wie jakim kurierem tę paczkę wysłałeś więc ciężko się odnieść do problemu. Nawet nie wyobrażam sobie wysyłki czymś co miałoby mieć miesiąc czasu na wpłatę. Sporadycznie wysyłam pobraniówki, przez rok może ze 20, zawsze pocztą lub inpostem i nigdy nie czekałam na wpływ dłużej niż 5 dni roboczych....

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@AnnaG-Antyki 

To jakiś broker 🙂 Nawet jest taki

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@bartol_73 smartkurier to broker, jakiego wybrałeś przewoźnika ( kuriera ) wpisałeś numer konta i że jest to pobranie ? 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:99814412
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów