anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedałem 1wszy raz… tu na Allegro lokalnie inie wiem co dalej?

Maniek_512_2010
#7 Wielbiciel#

Sprzedałem po raz 1wszy na Allegro lokalnie… Proszę pomóżcie….

Na razie wiem tylko tyle ze wysyłka w sposób jaki wybrał kupujący?! Tak? 
A kasa? Allegro pobiera prowizje a resztę przelewa na konto? Czy co się dzieje? Tylko w ustawieniach nie mam nigdzie konta do podania…. Jestem tu długo ale więcej kupuje i stad moja dezorientacja…. Z góry dzięki za każda pomoc 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

@Maniek_512_2010 Jak zapłaci to środki będą tu: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji?sellerId=7167996&dateFrom=2022-1...

a jak będą to musisz aktywować konto i sobie je wypłacić , robisz to tak: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-wyplacic-pieniadze-z-all...

Jak nie masz środków to nie wysyłasz towaru.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Maniek_512_2010 już wyjaśniam. Kupujący opłacił to zamówienie, a wypłata na twoje konto została zlecona, zaksięguje się na Twoim koncie do końca następnego dnia roboczego. 
Wszystkie wpłaty od kupujących zobaczysz tutaj, a opłaty za usługi Allegro tutaj
Na przyszłość jeśli udostępnisz w swoich ofertach na Allegro Lokalnie metodę dostawy Allegro Paczkomaty InPost to będziesz mógł nadawać przesyłki z poziomu Allegro Lokalnie. 
Ponieważ w przypadku tego zamówienia kupujący wybrał metodę dostawy List polecony priorytetowy nadaj przesyłkę na poczcie, a kupującemu możesz przesłać np. na czacie Allegro Lokalnie numer przesyłki do śledzenia 🙂 
Jeśli będziesz miał jeszcze jakieś pytania do dawaj znać!  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

irene71
#7 Wielbiciel#

Dziękuję, wiele mi wyjaśniła ta odpowiedź, bo też pierwszy raz sprzedaję na allegro 🙂 A jak to jest, bo ja muszę u kuriera, albo na poczcie zapłacić koszty przesyłki, a klient może mieć smart, jak wtedy otrzymam zwrot za wysyłkę?

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@irene71 

Smart na Lokalnie działa tylko przy dostawie paczkomatem. Jeśli klient wybierze inną formę dostawy to opłaci ją wraz z towarem i wtedy nadasz.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

irene71
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź

oznacz moderatorów