anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

kupująca przez przypadek kupiła 3 produkty a chciała tylko jeden

Client:42761738
#1 Nowicjusz#

Kupująca przez przypadek kupiła 3 razy ten sam produkt a chciała tylko raz. Podkreśliła że po raz pierwszy kupowała na allegro lokalnie i nie do końca wiedziała o co chodzi. Mi na koncie została naliczona opłata za obsługę tych 3 transakcji, a klientka chce tylko jedną rzecz i prosi o anulacje i zwrot pieniędzy za 2 omyłkowo kupione sztuki. Czy jak oddam jej pieniądze czy moge liczyć na zwrot tych 2 opłat za obsługę transakcji, których nie powinno być? Jeśli nie to co ja mam w takiej sytuacji zrobić?

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

br.
#21 Demiurg#

@Client:42761738  Pewnie liczyła na smart więc kupiła 3 sztuki,  miała zamiar 2 zwrócić a tu problem.

Jak zrobisz tak będzie. Łaska pańska na pstrym koniu jeździ więc na zwrot prowizji od Allegro raczej nie licz, chociaż podobno jeśli poprosisz, prośbę  poprzesz argumentami, korespondencją to może zwrócą.

Mimo wszystko  raczej słabo to widze, gdyby chodziło o całkowity zwrot prowizji to łatwiej, logiczniej, ale  czy wiesz jak trudno będzie ekspertom Allegro obliczyć zwrot 2/3 prowizji? Chyba niemozliwe.

A w regulaminie Lokalnego napisano opłata bezzwrotna.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak możesz liczyć na zwrot, dołącz dowód na brak transakcji, oczywiście żeby otrzymać zwrot prowizji musi nie dojść do transakcji czyli oddaje wszystkie 3. Później może kupić sobie tyle ile chce.

oznacz moderatorów