anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedałem przez Allegro lokalnie używany sprawny przedmiot. Kupujący twierdzi że jest uszkodzony?

stannw13
#8 Zapaleniec#

Witam. Gość kupił ode mnie dwie takie same wkrętarki jedną wcześniej a drugą gdzieś p 3 tygodniach. I teraz zaczoł reklamować jedną że jest uszkodzona. Że wszystkie wiertła jakie do niej założy mają bicie. Wysłał i nawet filmik. Chcę nowy uchwyt do niej. Podejżewam że pierwszą uszkodził i teraz coś na drugiej chce ugrać. Problem zgłosił do mnie po 3 dniach od odbioru przesyłki. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

To że podejrzewasz nic nie znaczy, kupujący ma prawo do złożenia reklamacji a ty musisz ją rozpatrzyć, masz na to 14dni, możesz uznać albo nie.Jeżeli masz dowody że działała to odrzuć, możesz się dogadać z kupującym. Kupujący może otworzyć spór a później złożyć wniosek do POK i możesz mieć problemy.

oznacz moderatorów

stannw13
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedź. No pierwszą jak wysyłałem zrobiłem filmik czy działa żeby nie było. A do drugiej już nie. 

oznacz moderatorów

stannw13
#8 Zapaleniec#

To mnie intryguje że nie zgłaszał problemu od razu tylko po trzech dniach. 

oznacz moderatorów

stannw13
#8 Zapaleniec#

Pożyczyłem od znajomego identyczną wkrętarke taką jak sprzedałem. I sprawdziłem że wystarczy źle wiertło osadzić w uchwycie i efekt będzie taki jaki na filmie od kupującego dostałem. Dyskusje mam już założoną. 

oznacz moderatorów