anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż, a wysyłka na allegro lokalnie, czy mogę wysłać 2 paczki do tej samej osoby ?

yoloyelovyo
#8 Zapaleniec#

Problem mam taki, pewna osoba kupiła u mnie przedmiot ale zamiast kupić 2 sztuki od razu z ogłoszenia rozbiła to na 2 razy ( 2 zamówienia od tego samego kupującego mam ).
Teraz pytanie jest takie. Czy mogę wysłać 2 przedmioty w jednej paczce ( bez potrzeby generowania drugiej etykiety ) czy muszę każdą oddzielnie ?

Nie ukrywam dogadanie się z tą osobą nie jest łatwe jest z zagranicy i mało rozumie po polsku ( tak próbowałem wytłumaczyć ).

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@yoloyelovyo ponieważ jest to na Allegro Lokalnie to możesz nadać oba zamówienia w jednej przesyłce, nie wpłynie to na jakość,  natomiast dla bezpieczeństwa warto dopytać kupującego czy to dla niego okej, żebyś miał potwierdzenie, że wyraził na to zgodę. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

yoloyelovyo
#8 Zapaleniec#

Ok, jeśli wyślę w jednej paczce to nie cofnie mi transakcji ? Na podstawie tego że nie nadałem drugiej paczki, a wysłałem tylko w jednej ?

Adres jest ten sam i to na ten sam paczkomat więc chyba problemu nie będzie.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@yoloyelovyo nie, nie cofnie to tej transakcji. Nie będziesz mógł zmienić jej statusu i wciąż będzie info "oczekuje na nadanie", ale oprócz tego nic się nie stanie. Natomiast warto mieć potwierdzenie nadania dwóch przedmiotów w tej jednej przesyłce i zgodę kupującego na wypadek ewentualnych problemów, gdyby np. kupujący zgłosił, że otrzymał tylko jeden przedmiot. Nie twierdzę, że tak będzie, ale warto mieć na wszelki wypadek zabezpieczenie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

yoloyelovyo
#8 Zapaleniec#

Ok, zapytałem i otrzymałem "zielone światło" od kupującego na wysyłkę w jednej paczce.
Dziękuję za pomoc 🙂

oznacz moderatorów