anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

sprzedaż lokalnie - gdzie przekazać środki na wsparcie?

MIECZYK2-M1
#8 Zapaleniec#

Witam.

Chciałem całą kwotę ze sprzedaży przeznaczyć na wsparcie,ale nie znalazłem nigdzie informacji,gdzie znajduje się taka możliwość.Po wystawieniu przedmiotu pokazała się informacja,że 25% ceny zostanie przeznaczone na wsparcie,jak to zmienić.

Mieczysław Różycki

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

konto zamknięte
Nie dotyczy

Ja bym prowizję przeznaczył na cele dobroczynne, fundację,
a zamiast oddawać 1% podatku to oddałbym 23%, why not 🙂

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@MIECZYK2-M1 Przecież tu https://allegro.pl/lokalnie/promocja-zbiorki-monety masz opisane co i jak.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

MIECZYK2-M1
#8 Zapaleniec#

Słabo się w tym poruszam,może nie zauważyłem gdzie to zaznaczyć.Czy teraz można zmienić na 100%?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@MIECZYK2-M1 Kliknij w ten Link powyżej i tam jest wszystko opisane

oznacz moderatorów

MIECZYK2-M1
#8 Zapaleniec#

Witam.

To co jest opisane nie znaczy,że tak jest.

Chciałem wystawić kolejny przedmiot i robiłem to bardzo powoli,niestety,nigdzie nie pokazała się opcja zaznaczenia procentowego przeznaczenia kwoty ze sprzedaży na cel charytatywny

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@MIECZYK2-M1 Postapiłem wg instrukcji z linku, który sam wkleiłem, wybrałem pierwszą zbiórkę z brzegu i...

zbiórka.png

Mam pytanie: a to co?🤔

PS Czasem tak się zastanawiam, jakim cudem niektórzy ludzie przeżyli tyle lat w jednym kawałku😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

MIECZYK2-M1
#8 Zapaleniec#

Teraz to i ja widzę.Wczoraj tego paska z procentami nie było,próbowałem wystawić przedmiot kilka razy.Musiał być jakiś błąd.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

MIECZYK2-M1
#8 Zapaleniec#

Jeszcze raz zabiorę głos.Wystawiałem przedmiot po wejściu na nieco inną stronę.Teraz też tak mnie pokierowało i tu nie ma paska z procentami.Po wystawieniu przedmiotu pokazało 25 % na cel charytatywny

 

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@MIECZYK2-M1 Powinieneś wystawiać w sposób, który podlinkowałem wyżej. Tam też możesz do już wystawionej aukcji dodać dowolnie wybrany cel charytatywny.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów