anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot prowizji

_nuna_
#8 Zapaleniec#

Witam

Bardzo proszę o pomoc, bo już mnie rozpacz ogarnie. Na allegro lokalnie wystawiłam rower. Pani kupiła ale nie przeczytała że odbiór osobisty. Więc powiedziała..ach.. to dziękuję. Naliczono mi prowizję i nie wiem jak wystąpić o zwrot. Chodzi o allegro lokalnie! Tam nie ma nigdzie miejsca wystąp o zwrot. Na zwykłym allegro mogę wystąpić o zwrot ale nr aukcji mam wpisać a tu na lokalnie nie ma żadnego numeru aukcji. Pomóżcie gdzie am wystąpić o ten zwrot i jak. Może gdzieś jest ten nr aukcji ale ja nie widzę?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Knowhere
#21 Demiurg#

@_nuna_ Pisz tutaj https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d opisując sprawę i najlepiej dołączając jakiś dowód tego, że rzeczona pani zrezygnowała z zakupu.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

_nuna_
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję. Uzyskałam pomoc. 🙂

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_nuna_ Nie ma za co:)

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

Zwrócili ci kasę? 

oznacz moderatorów

_nuna_
#8 Zapaleniec#

Tak ale wyjątkowo bo to pierwsza moja transakcja. Na przyszłość mam inaczej wystawiać czy jakoś tak, właściwie dalej nie rozumiem do końca. To nie była prowizja ale opłata za transakcje .

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_nuna_ Po prostu na AL nie udostępniaj w formach dostawy wysyłki za pobraniem oraz odbioru osobistego (lepiej napisz o tym w opisie), to do momentu faktycznej wpłaty przez kupującego allegro nie naliczy Ci prowizji. Albo wystawiaj w formie ogłoszenia (nie KT czy licytacji).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów