anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż przedmiotu elektronicznego

Client:99237371
#2 Obserwator#

Witam, pierwszy raz sprzedaję na allegro lokalnie. Chcę sprzedać konto w grze, jedna osoba zdecydowała się je kupić. Nie wiem dlaczego, ale musialem ustawić wysyłkę paczkomatem. Mam pytanie, jak to teraz będzei wyglądało?

Aktualnie mam pieniądze na koncie, gdyz osoba juz zaplacila. Najlepiej jest mi po prostu przekazać jej dane do konta, jednak co z tą wysyłką? Coś poklikałem i mam już etykietę niestety. Status zamowienia wciaz pokazuje, ze czeka na wysyłkę.

W jaki sposob mogę teraz do tego podejsc zeby przekazać dane do konta tej osobie i zeby aukcja byla jako zamknieta. 

Obawiam sie, ze przekażę dane, a osoba powie, ze zamowienie nie jest zrealizowane i zabiorą mi pieniądze, czy jest to mozliwe?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

KOGIEL_T
#10 Popularyzator#

No to wyślij mu paczkomatem, jak tak bardzo chce

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Poproś, żeby potwierdził na czacie, że odebrał i tyle. A poza tym źle zaznaczyłeś wysyłki przy wystawianiu, powinno być "Przesyłka elektroniczna (e-mail) - przedpłata ". Jest na pewno, bo sama używam. Tylko zawsze dawaj tylko te z przedpłatą, żeby prowizje od realnej sprzedaży kasowali.

oznacz moderatorów

Client:99237371
#2 Obserwator#

Rozumiem, dzieki, tylko wtedy caly czas na allegro będzie status Oczekuje na nadanie. Nie będzie z tym problemu?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:99237371 Nie, napisz na czacie do kupującego nr przesyłki i ze została wysłana.

oznacz moderatorów