anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

sprzedający na Allegro lokalne nie odpowiada na pytanie dotyczące dostępności produktu

Krzys08642
#7 Wielbiciel#

Jak można uzyskać kontakt do osoby ,która wystawia produkt ,którym jestem zainteresowana ,a nie odpowiada na zostawioną wiadomość [nie podaje nr tel] odnośnie dostępności tego produktu. Z informacji które odczytuje widać,ze się loguje .

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

LEW433
#21 Demiurg#

@Krzys08642 Nic nie zrobisz jak nie chce kontaktu.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Krzys08642 Niektórzy się logują, ale nie raczą czytać wiadomości - albo im się nie chce, albo mają problemy ze wzrokiem i nawet nie widzą, że jakieś nieodczytane mają.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

grubcio2987
#11 Animator#

skoro masz brak kontaktu i nr tel. do kontaktu to chyba daje do myślenia ??

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Krzys08642 Jest jeszcze taka możliwość; Moje konto - Centrum wiadomości - Wiadomości - Nowa wiadomość. Wpisujesz jego nick i piszesz pytanie, ale jeśli nie chce, to i tu nie odpowie.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 Przecież jeśli pisze się przez "pytanie do sprzedającego", to taka wiadomość pojawia się właśnie w centrum😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Dobra rada , jeśli nie chcesz prodblemów z transakcją - odpuść -

oznacz moderatorów

Krzys08642
#7 Wielbiciel#

Ja przypuszczam,ze babka nie widzi tych pytań -ma tylko jedną torebkę do sprzedania i widzę,ze się loguje na swoim ogołszeniu.Nie wiem tylko,kiedy go dodała ,bo czasu do końca ogłoszenia jest chyba na tym lokalnym do chwili sprzedania ...Głupia torebka ,ale ten model został już wszędzie wyprzedany ,a ona opisuje jako nietrafiony prezent.Czy jest szansa dowiedzieć się przynajmniej kiedy wystawiała to ogłoszenie??

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Krzys08642 Czat na AL i centrum wiadomości na allegro, to dwa oddzielne byty. Samo zalogowanie na allegro nie powoduje, że widać zawartość czata z AL. Postąp więc zgodnie z radą @xyz96 może coś to da.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Krzys08642
#7 Wielbiciel#

Ja też nie bardzo się poruszam po tym Allegro...

Zadałam tej pani pytanie w napisz wiadomość na stronie na której wystawiała produkt[nie podała nr tel]Nie wiem,gdzie ona odczytuje tę wiadomość-czy na swojej poczcie e-mail ,na którą może nie zagląda ,czy po wejściu na swoje ogłoszenie już widzi zapytanie??

Weszłam też na moje konto,centrum wiadomości ,wiadomości i nowa wiadomość -tam ponowiłam zapytanie i też nie wiem gdzie ono się ukazuje....

Poczekam chyba  jeszcze do następnego logowania tej pani-i będe szukać innego modelu

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Krzys08642 To co piszesz w centrum wiadomości na allegro oraz na czacie na AL, dociera również w formie mejla na skrzynkę (w sensie dostaje się powiadomienie o nowej wiadomości). Mejla, który może trafić do spamu.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Krzys08642
#7 Wielbiciel#

No właśnie problem jest w tym ,że nie każdy zagląda do spamu.Ciekawa jestem ,czy wchodząc na stronę swojego ogłoszenia widnieje jakiekolwiek powiadomienie o nieodebranej wiadomości?

Ciekawi mnie również ,kiedy zostało wystawione to ogłoszenie na tym Allegro lokalnym ,bo nie ma tam żadnej informacji ,a zważywszy ,ze wisieć może do chwili sprzedania ....

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Krzys08642 Nie, widać tylko "badge" z liczbą wiadomości w formie cyfry na ikonie czatu.
Sporo ludzi po prostu nie ogarnia tego, z czego korzysta (i już nie mam tu na myśli tylko AL), nic z tym nie zrobisz. Niemniej czasem tak sobie myślę, że zanim ktoś dostanie do czegoś dostęp, to powinien zaliczyć jakiś kurs zakończony egzaminem.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Krzys08642
#7 Wielbiciel#

Intryguje mnie tylko ,że ta osoba co drugi dzień loguje się ......

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Krzys08642 Dokonaj zakupu i nie płać , może wówczas sprzedawca podejmie kontakt ...

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Krzys08642 No więc kup ten produkt. Jeśli to na Lokalnie, nie masz obowiązku płacić, po pięciu dniach bez wpłaty umowa jest automatycznie rozwiązywana. Po zakupie masz znacznie większe szanse na kontakt ze sprzedawcą przed zapłatą. Coś nie będzie Ci pasowało, nie płacisz. https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zakup-i-dostawa-na-allegro-lokalnie/kontakt-ze-sprzedajacym-...

oznacz moderatorów