anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający prosi mnie o zamknięcie dyskusji

P_polak
#7 Wielbiciel#

Witam, jak wyżej... Sprzedający prosi mnie o zamknięcie dyskusji inaczej nie wyśle przedmiotu bo potrzebuje poeniędzy na koncie. Grozi mi też jeżeli nie zamknę i będę żądać zwrotu to otrzymam kwotę - prowizja, którą musiał zapłacić... Mówił, że jeżeli zamknę, a mnie oszuak to mogę zgłosić do programu ochrony kupujących. A więc pytanie brzmi... zamykać i w razie czego iść na ochronę kpujących? Oraz czy taki prgoram ochorny kupujących zadziała gdy zamknę dyskusję.

oznacz moderatorów
51 ODPOWIEDZI 51

LEW433
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg Tam na AL wszystko jest "dziwne".

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433 CW jest niebieskie

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte  Zaskoczyłem,dzięki, późno.😁

oznacz moderatorów

P_polak
#7 Wielbiciel#

Tak, na dyskusji mi nawet nie odpisuje, ale powymienialem z nim parę wiadomości... Do czwartku południa czekam i wołam allegro

oznacz moderatorów

P_polak
#7 Wielbiciel#

To są wiadmości z allegro lokalnie

P_polak_0-1605567512772.png

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@P_polak Jak tu wszyscy wielokrotnie pisali, dyskusji nie zamykaj.

oznacz moderatorów

P_polak
#7 Wielbiciel#

P_polak_0-1605566312393.png

 jeszcze takie coś sprzed paru minut

 

oznacz moderatorów

dzela2203
#7 Wielbiciel#

Niech sprzedający sprawdzi jaki termin ustalil na allegro kiedy maja jemu robic przelewy za sprzedane rzeczy. Ja mam ustalone ze codziennie maja robić mi przelew jak będą jakieś pieniążki.

oznacz moderatorów

artur198613
#11 Animator#

Tak jak inni doradzali, pisanie tutaj na forum nic nie da. Nie czekaj, tylko poproś o pomoc pracownika Allegro.

oznacz moderatorów

P_polak
#7 Wielbiciel#

Tylko, że możliwość wysłanai przedmiotu rozpoczyna się o 8 rano w czwartek, a więc poczekam do czwartku koło południa - powiedzmy do 12

oznacz moderatorów

artur198613
#11 Animator#

Co zrobisz i ile poczekasz to Twoja decyzja. Inni mogą doradzać, ale to Ty jesteś stroną transakcji. Powodzenia, chociaż czarno to widzę.

oznacz moderatorów

P_polak
#7 Wielbiciel#

Ale co mi da allegro teraz skoro nie ma możliwości wysłania tego przed 19.11.2020 8:00:00 GMT?

oznacz moderatorów