anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

sprzedaz opon a wyszukanie ich po rozmiarze

adrianchalewski
#7 Wielbiciel#

witam, dlaczego po wystawieniu opon uzywanych na sprzedaz nie widac ich gdy symuluje sam wyszukiwanie tych opon po rozmiarze itp?  opony/dostawcze/letnie /uzywane   225/65/16   ,a podawalem podczas wystawiania dokladne dane opon.  Do momentu wpisania szukanego rozmiaru pojawiaja sie ,a jak juz wpisze 225,65,16 to  nie wyswietla moich ogloszen.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@adrianchalewski Cześć. Twoje oferty widać zarówno na Allegro, jak i Allegro Lokalnie:

ko_alka_0-1653735885742.png

Po wpisaniu wymiarów, Twoja oferta się wyświetla: 

ko_alka_1-1653736143207.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

adrianchalewski
#7 Wielbiciel#

Witam ponownie. Jednak nadal twierdzę że to coś podejrzanego. Proszę nie wpisywać gotowej frazy 225/65/16 w wyszukiwarkę tylko wybierać po kolei z filtrów. Ja zawsze jak kupuje opony na allegro tak robię. Mam podejrzenia że ograniczacie w ten sposób zasięgi ofert sprzedających z allegro lokalnie. Proszę wybierać po kolei -opony/do sam dostawczych/letnie/używane/szerokość  225/ profil 65/ średnica 16' i moich ofert nie będzie widać..... próbowałem 10 razy z innego telefonu i konta allegro to robić i z  laptopa.

oznacz moderatorów

adrianchalewski
#7 Wielbiciel#

Witam ponownie. Jednak nadal twierdzę że to coś podejrzanego. Proszę nie wpisywać gotowej frazy 225/65/16 w wyszukiwarkę tylko wybierać po kolei z filtrów. Ja zawsze jak kupuje opony na allegro tak robię. Mam podejrzenia że ograniczacie w ten sposób zasięgi ofert sprzedających z allegro lokalnie. Proszę wybierać po kolei -opony/do sam dostawczych/letnie/używane/szerokość 225/ profil 65/ średnica 16' i moich ofert nie będzie widać..... próbowałem 10 razy z innego telefonu i konta allegro to robić i z laptopa.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@adrianchalewski według mnie najlepiej stosować standard zapisu rozmiary 225/65R16 lub 225/65 R16

oznacz moderatorów

adrianchalewski
#7 Wielbiciel#

Nadal nie można znaleźć moich ofert wybierając krok po kroku -opony/do sam dostawczych/letnie/używane/ szerokość  225 /profil 65/ średnica 16'   

oznacz moderatorów