anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Status przesyłki

siluchm
#8 Zapaleniec#

Przesyłka a systemie allegro smart lokalnie, etykieta wydrukowana, paczka w paczkomacie. Niby wszystko ok. Ale status w allegro "oczekuje na nadanie" już prawie dobę. Klientka nie otrzymała oczywiście powiadomienia o nadanej przesyłce, i co w takim przypadku? 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

mdrogeria
#21 Demiurg#

@siluchm a Ty otrzymałeś potwierdzenie nadania ?

oznacz moderatorów

siluchm
#8 Zapaleniec#

Nic nie otrzymałem, ale przed chwilą zmienił się status na w "drodze" czyli wygląda że jest ok. Tylko czemu po prawie dobie. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@siluchm

to był paczkomat Inpost czy automat ONE ? 

oznacz moderatorów

siluchm
#8 Zapaleniec#

Inpost

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@siluchm no to jesteś urodzony pod szczęśliwą gwiazdą , kurier był pierwszą osobą jaka otworzyła skrytkę po Twoim nadaniu , są to marginalne przypadki , ale się zdarzają ,trzeba w takim przypadku niezwłocznie poinformować przewoźnika .

oznacz moderatorów

siluchm
#8 Zapaleniec#

Czyli co, system nie zarejestrował przesyłki mimo że drzwiczki paczkomatu otworzył po zeskanowaniu etykiety? 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@siluchm tak... po każdym nadaniu trzeba trzeba sprawdzić i jeśli trzeba -- interweniować .

oznacz moderatorów

siluchm
#8 Zapaleniec#

Trochę to straszne 😉

Dziękuję za wyjaśnienia. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@siluchm spokojnie , jak pisałem to margines , ale trzeba uważać . Jeszcze nasunęło mi się jedno pytanie , nadanie było z etykietą czy bez ?

oznacz moderatorów

siluchm
#8 Zapaleniec#

Z etykietą po zeskanowaniu której otworzyła się skrytka, dlatego nie rozumiem czemu system tego nie zarejestrował. 

oznacz moderatorów