anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sztuczne podbijanie cen? Licytujący nie płacą

MrPunk
#7 Wielbiciel#

Posiadam dość rzadką, ciekawą grę planszową "Chaos w starym świecie" oraz kompletną serię komiksów "Spawn" wydanych w Polsce. W systemie Allegro prowizja jest bardzo wysoka, więc aby ją nieco obniżyć korzystam z Allegro Lokalnie. Właśnie skończyła się 3-cia licytacja z grą i 2-ga licytacja z komiksami. Kupujący kolejny raz nie dokonali wpłaty i jestem przekonany, że już tego nie zrobią. Mam podejrzenia, że praktykę tą stosują osoby, w których interesie leży zawyżanie ceny rynkowej tych produktów (np. dlatego, że nimi handlują, i mają zapas). Czy można cokolwiek w tej sytuacji zrobić czy Allegro Lokalnie uznaje, że czas sprzedającego nie jest nic warty i może tak sobie wystawiać aukcje w nieskończoność nie mogąc choćby odezwać się do kupujących robiących go w konia?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

pinsplash
#21 Demiurg#

@MrPunk Możesz zgłaszać - skutek będzie raczej mierny. Od tego rodzaju praktyk nie uchroni Cię też Allegro bo tam mogą licytować jako niezarejestrowany klient ( wiec nie zablokujesz).

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

MrPunk
#7 Wielbiciel#

Wszystkie aukcje wygrały osoby z normalnymi, zarejestrowanymi kontami. Mam imię, nazwisko i nick Allegro każdej z nich.

oznacz moderatorów