anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tytuły aukcji w zakładce Zamówienia w obcych językach hiszpański, francuski, angielski

Franka58
#9 Pomysłodawca#

Tytuły aukcji w zakładce Zamówienia w obcych językach hiszpański, francuski, angielski. Jak się najedzie na link to aukcja otwiera się już w prawidłowy sposób

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

xyz96
#21 Demiurg#

@Franka58 Wszystkie istotne treści oferty muszą być podane w języku polskim, tak stanowi regulamin.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Tak masz rację a tu od kilku dni w zakładce zamówienia wszystkie oferty mają tytuły po angielsku co wielu osobą bardzo utrudnia pracę. 

oznacz moderatorów

Franka58
#9 Pomysłodawca#

 I tu nie chodzi o znajomość obcych języków, bo akurat ja znam biegle kilka, ale po polsku kojarzę kilka razy szybciej niż w obcym i tracę na to czas. Ratuje mnie że mam własny system numerów magazynowych ale to nie zmienia faktu że i tak tracę czas.

oznacz moderatorów

Franka58
#9 Pomysłodawca#

Należy czytać ze zrozumieniem. To nie ja wystawiam w obcym języku- to Allegro zamienia tytuł.

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Franka58 Czy mogę Cię prosić o przesłanie zrzutu ekranu? 

oznacz moderatorów

Franka58
#9 Pomysłodawca#

IMG_4277.JPG

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Franka58 dziękuję za Twoje zgłoszenie i za przesłanie zrzutu! Jesteśmy świadomi tego problemu i pracujemy nad jego rozwiązaniem. Dam znać, gdy tylko otrzymam potwierdzenie, że został naprawiony!

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Franka58 cześć! Zgodnie z obietnicą wracam 🙂 Problem nie powinien już występować. daj proszę znać, czy potwierdzasz, że tytuły ofert są już po polsku?

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Franka58
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry!

Zamówienia zrobione z aukcji KupTeraz - tytuły po polsku. Licytacje te z wczoraj po angielsku. Nie wiem jak dzisiaj bo mi się dzisiaj licytacje nie kończyły. Wszystkie te poprzednie nadal sa po angielsku i jak drukowałam listę zamówieniowa to na wydrukach tytuły były po angielsku

Elżbieta

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Franka58, ten błąd nie powinien już występować. Przepraszam Cię za utrudnienia.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@mr_oma przez działania serwisu oferty sprzedawców mogły być uznane jako niezgodne z polskim prawem @xyz96 prawidłowo zakreślił temat

serwis allegro powinien na swoich stronach informacyjnych podać informacje o błędzie

serwisu by nie był on przypisany Sprzedawcom

oznacz moderatorów