anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Urlop

Waclaw_2000
#7 Wielbiciel#

Jak zaznaczyć na aukcjach, że jestem na urlopie ?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Knowhere
#21 Demiurg#

@Waclaw_2000 Tutaj możesz to zrobić https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/urlop jednakże na tydzień przed, a nie "instant".

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Crow_Empire
#11 Animator#

I działa to na Lokalnie?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Crow_Empire Nie wiem, nie mam pojęcia. Artykuł https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/abc-sprzedazy/jak-poinformowac-klientow-ze-jestem-na-urlo... o tym nie wspomina.
Aczkolwiek, gdy ma się włączony/zaplanowany urlop, to info o tym pojawia się na stronie profilu użytkownika, w zakładce "SPRZEDAJĘ" (czyli tej z listą ofert), podobnie jak w samych ofertach.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Waclaw_2000 jak planujesz urlop to najlepiej zakończ sobie aukcje. Oszczędzisz sobie nerwów. Ja miałem urlop zaznaczony od 19-22.06. Dosłownie godzinę temu dostałem zjebkę od klientki, która kupiła towar wieczorem 18.06, że za przetrzymanie towaru, należy mi się obniżka not... A towar wysłałem dzisiaj, a więc od razu w pierwszy dzień po "urlopie". Ja już mam k...a tego dość. Kiedyś chociaż Allegro w razie np. negatywa usuwało taki koment. Teraz czytałem tutaj na Allegro gadane, że nawet to mają w nosie i nie usuwają w takich sytuacjach. Podobno rada jest jedna. Znajdź sobie zastępstwo. Tak samo jak z ewentualną dyskusją w czasie urlopu. **piiip**yzm goni **piiip**yzm na tym portalu.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Wiesz kupujący widzi towar a nie czyta że od jutra masz "urlop"

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433 to już raczej problem kupującego, nie mój. Jakoś jak ja jestem kupującym to widzę te napisy i podejmuję decyzję czy spokojnie poczekam czy kupię u kogoś innego. Nikt nikogo nie zmusza do zakupu. Trzeba być obecnie ślepym aby tego nie widzieć. Co innego kiedyś, gdy informacja była mniejsza i chyba na białym tle. Jednak sam nawet dawno temu wnioskowałem do Allegro aby napis był większy i bardziej czytelny. Teraz jest. W dodatku widać go przecież na 7 dni przed początkiem urlopu. Klienci tak się przyzwyczaili, że sprzedawcę można traktować jak się chce 😕 Bo ich zdaniem, klient ma zawsze rację. Ja przy najbliższym urlopie zakończę aukcje na 2-3 dni przed jego rozpoczęciem. Stracę trochę kasy, ale przynajmniej psychicznie odpocznę od tego co zawsze się dzieje po urlopie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Sądzę że szacunek powinien być po obu stronach Oczywiście zgadzam się że kupujący jak tak kupił nie powinien być niegrzeczny

oznacz moderatorów