anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usunięta oferta z monetą, która została kupiona na Allegro

mobyyy
#7 Wielbiciel#

Witam . Około 3 miesiace temu zakupiłem na allegro lokalnie monete 2 zł Zygmunt August w dziale -kopie i reprodukcje- była na prezent ,jak sie okazało nietrafiony. Ja nie kolekcjonuje monet . Tydzien temu wiec ja wystawiłem w licytacji w takim samym dziale-kopie i reprodukcje-  . Zaczal do mnie wypisywac uzytkownik tondi79 sugerujac mi oszustwo ,tudziez kradziez,bo  jak przypuszczam nie mógl  jej wylicytowac ,lub poprostu zal mu bylo  wydac pieniadze, wiec  zgłosił mnie do Allegro , a Oni usuneli moja oferte wczoraj . Licytacja stanełła  na 200zł -Dzisiaj zgłosiłem reklamacje odnosnie  usuniecia mojej oferty ,a od uzytkownika tego bede roscił rekompensate za szkody moralne i finansowe z tytulu  pomówienia na gruncie cywilno-prawnym  ,ale pragne uprzedzic Wszystkich ,iz gdyby pisal do Was ten uzytkownik i cos Wam zablokuja ,to mozecie byc pewni ,ze gosciu  sie nudzi. On sam sprzedaje  kopie monet i przedmioty  podejrzanego pochodzenia i naruszajace zasady ,przynajmniej moralne(zdjecie  prywatne kobiety  z dowodu osobistego od 1zł. licytacja ,ale donosi na innych  . Moze chce  niwelowac konkurencje  ,a moze to taki typ człowieka  (tu nie chce sie wyrazac:) )  Czekam na odpowiedz z allegro  odnosnie monety ,która sami sprzedali ,a potem nie pozwalaja sprzedac  tej samej ,jakoby naruszała zasady:)  Pozdrawiam sprzedajacych  na pohybel wszystkim zazdrosnym nieudacznikom:) 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mobyyy Cześć. Przykro mi, że masz nieprzyjemne doświadczenie sprzedażowe. Dobrze, że zgłosiłeś reklamację, zostanie rozpatrzona przez odpowiedni zespół. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów