anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W allegro lokalnie nie można edytować wystawionej oferty

szopikowo
#8 Zapaleniec#

Przed paroma minutami próbowałem edytować dwa wystawione ogłoszenia, dotyczące książek, wszedłem w tryb edycji, ale nie udało się przejść do "następnego kroku" . chciałem dodać dodatkowe zdjęcia. 

swoją drogą ten nowy sposób wystawiania ofert na Allegro lokalnie to porażka, po co zmieniać coś co działa dobrze? Teraz jakieś wystawianie trzy etapowe, potwierdzania... czemu to ma służyć? czy to już permanentna zmiana? 

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

kalmar1967
#9 Pomysłodawca#

Aplikacją 2.1.74

System Android 12

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kalmar1967 dziękuję! Przesłałam zgłoszenie do Działu technicznego, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:85994133
#1 Nowicjusz#

U  mnie w aplikacji pojawia się taki komunikat praktycznie za każdym razem jak chce sprawdzić opinie o produkcie , kupującym , wyszukać najtańszą ofertę czy nawet zwrócić towar🙄 aktualizacja  nie pomogła  

IMG_3998.png

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:85994133 spróbuj proszę całkowicie ją odinstalować, a następnie zainstalować od nowa. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kalmar1967
#9 Pomysłodawca#

W moim przypadku odinstalowanie nic nie dało. Także wyczyszczenie pamięci podręcznej też nic. Wystawianie działa tylko czasami... zwykle rano... 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kalmar1967 mamy założone zadanie dla zespołu technicznego w tej sprawie, monitoruję je i gdy tylko otrzymam info, że problem nie występuje, dam znać! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów