anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja danych do przlewy24

ekath93
#8 Zapaleniec#

Witam. 

Ile najkrócej trwa weryfikacja w sprawie danych do przelewy24 u czy trwa dłużej niż napisane tam 5 dni? Rano zrobiłam przelew na wymaganą kwotę i dalej pisze ze czekają na przelew. 🤔 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@ekath93 ale przelew to nie wszystko trzeba jeszcze skan dowodu 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ekath93
#8 Zapaleniec#

A po co skan dowodu? jak podałam wszystkie dane z niego. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ekath93 środki są na saldzie operatora PayU, a nie Przelewy24, więc to wypłaty od PayU powinnaś aktywować. Wejdź proszę tutaj i wykonaj przelew weryfikacyjny w części poświęconej PayU. 

la_nika_0-1672840907164.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ekath93
#8 Zapaleniec#

Ale jak w to wchodzę to mi wyskakuje taki tradycyjny papierowy wzór przelewu do PayU. Można to zrobić przelewem z konta? 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ekath93 tak, możesz zrobić przelew z konta, korzystając z bankowości internetowej. Skopiuj proszę dane, które są widoczne na formularzu i wykonaj przelew ze swojego konta. Pamiętaj proszę, żeby skopiować dokładnie tytuł przelewu i inne dane 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ekath93
#8 Zapaleniec#

Dziękuję bardzo za pomoc! A ile trzeba czekać aż PayU potwierdzi i aktywuje mi konto? I gdzie trzeba ten skan dowodu wrzucić? Nie wystarczy jak same dane z dowodu wpisałam, musi być zdj dowodu? Jeśli tak to przedniej strony czy tylniej, czy obu? @la_nika 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ekath93 weryfikacja w przypadku Payu może zająć do 3 dni roboczych i dla tego operatora nie trzeba przesyłać skanu dowodu, a gdyby byłą taka potrzeba później to otrzymasz wiadomość e-mail z instrukcją i informacjami jakie dane muszą być widoczne 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów