anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja konta bankowego

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:72337982
#8 Zapaleniec#

Mam konto jako osoba prywatna bardziej kupuje przez allegro niz sprzedaje. Ale ze wzgledow bezpieczenstwa postanowilam wystawic swoje rzeczy na allegro do sprzedaży niż na innej darmowej stronie gdzie jest pełno oszustów

1.Ile trwa weryfikacja aby dodać moje konto bankowe do wyplat ze sprzedaży?

2. Zrobiłam 2 platnosci do payu (to 1,01zł) bo caly czas mnie prosi aby wpłacić a nie pisze ze musicie czekać az u was sie zaksieguje,wiec myślałamm ze coś poszło nie tak, a mam zabrane 2 wpłaty za to.

Nie pisze rownież ile to potrwa aż będziecie to mieć. Zero info na maila czy na koncie.

3. Dlaczego nie można  powiązać konta bankowego wcześniej przed 1 zawartą transakcją? Tylko dopiero jak ktoś zapłaci za przedmiot?przecież to by usprawniło caly proces . Jestem pewna że wiele osób czeka na te pieniądze aby wysłać przedmioty po pierwszych transakcjach sprzedaży. Dłuższe czekanie na waszą weryfikację po zawartej już transakcji dłuższy czas oczekiwania przez kogoś na paczkę.

 

Ja po 2-3 godzinach po wystawieniu na allegro sprzedałam już 1 rzecz.

Chciałam wystawić dzisiaj więcej ale obawiam się że jeśli więcej osób coś kupi nie będzie mnie stać na wysyłki z własnej kieszeni. Więc musze czekać do czasu aż zweryfikujecie moje konto bankowe abym mogła wystawić więcej rzeczy.

I przy dodawaniu konta bankowego powinniście podać informacje że to potrwa.a najlepiej przy wystawianiu pierwszej rzeczy. 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:72337982 można aktywować wcześniej, prócz przelewu trzeba wysłać skan dowodu i podać dane, dane konta allegro i bankowe muszą być identyczne - weryfikacja trwa 3 - 5 dni roboczych 🙂

tu masz więcj https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-aktywowac-usluge-payu-w-...

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:72337982
#8 Zapaleniec#

Ale mi nie pozwoliło.  Bo zrobiłabym już to kilka dni temu. Ja wystawiałam przedmioty na telefonie i szukałam opcji do dodania konta. Pokazało mi się dopiero jak osoba zapłaciła żeby wypłacić środki żeby dodać konto. A wcześniej tej opcji nie miałam.

oznacz moderatorów
Client:72337982
#8 Zapaleniec#

Gdybym miała to bym nie napisała tego posu 🙂 ok to ja czekam. Ale sprawdźcie może działanie strony allegro w wersji mobilnej, bo naprawdę nie pokazało mi sié to.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:72337982 aplikacja nie do końca ma wszystkie funkcje 😞 a na 100 % aktywowałaś PayU ? bo są próby oszustw, po zakupie 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:72337982
#8 Zapaleniec#

Tak zrobiłam, omyłkowo nawet 2 razy. Również przesłałam zdjęcie dowodu tożsamości.  Tak oszustów jest wielu ale i tak myślę że allegro jest jednym z bezpieczniejszych portali do robienia zakupów i do sprzedaży w Polsce. Niestety ja ponoszę dość ciężkie konsekwencje z korzystania z innego portalu bardzo znanego, sprawa jest już na policji.

oznacz moderatorów
Client:72337982
#8 Zapaleniec#

W sensie że ja jako ofiara.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:72337982 weryfikacja w przypadku operatora PayU może zająć do trzech dni roboczych. Aby się powiodła przelew weryfikacyjny musi zostać wykonany z konta bankowego właściciela konta Allegro oraz z numeru konta podanego w formularzu w zakładce Ustawienia wypłat
Twój przelew jest w trakcie weryfikacji, więc poproszę Cię jeszcze o cierpliwość. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:72337982
#8 Zapaleniec#

Ok dziękuje 🙂 poczekam nie mam innego wyjścia 🙂

oznacz moderatorów