anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja konta do wypłat

klusek05
#1 Nowicjusz#

To jakaś kpina z tą weryfikacją, trzeba było podać taką informację przed lub w trakcie gdy wystawiałam przedmioty na sprzedaż, miałabym wybór, konto bankowe zweryfikowałam, ale nie chcę przesyłam skany dowodu osobistego i co teraz nie oddacie MOICH pieniedzy? rezygnuję z usług Allegro. Chcę wyplatę moich pieniedzy, konto bankowe zweryfikowane, skanu dowodu nie chcę wysyłać co w tej sytuacji?

trzeba było mnie poinformować przed tym zanim wystawiłam przedmioty, albo choć w trakcie.

Zapytam prawnika czy macie prawo przetrzymywać MOJE pieniadze.

Wymuszanie wpłaty 1,01 do tego wymuszanie danych osobowych.

Konto mam od tylu lat to same, a nagle wpadliście na pomysł weryfikacji, blokujecie MOJE pieniądze ze sprzedaży!!!!!

ALE JAK WAM OPŁACIĆ RACHUNEK TO JUŻ MOŻNA BEZ WERYFIKACJI.

I JESCE MAM PŁACIĆ 1,01 ZŁ.

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@klusek05 Cześć. Przykro mi, że jesteś niezadowolona, ale wszystkie te warunki znajdują się w Regulaminie (dokładnie w artykule 2.), który zaakceptowałaś. 

Konto jest weryfikowane przez operatora płatności. Twoje środki znajdują się u operatora PayU, a dokumenty są potrzebne do weryfikacji u operatora Przelewy24. W celu weryfikacji konta, prześlij potwierdzenie przelewu weryfikacyjnego do PayU przez ten formularz

A jeśli chodzi o kwotę przelewu w wysokości 1,01 zł, to jest ona w całości zwracana. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wszystko sie zgadza> konto weryfikuje operator płatności ale to wy z nim współpracujecie a jest tyle narzekań, czy nie powinniście usiąść i wyjaśnić tego z operatorami> co jest powodem tak długich weryfikacji?🤔

oznacz moderatorów