anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

weryfikacja konta

Don_domino
#7 Wielbiciel#

tydzien temu zrobilem przelewy obiema opcjami i nadal nie mam weryfikacji, pomimo ze pieniadze zostaly pobrane z konta. poza tym sprzedalem przedmiot i dostalem maila ze kupujacy zaplacil ale wydaje  mi sie ze na allegro ich nie ma albo po prostu nie umiem tego sprawdzic.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mwmonety
#21 Demiurg#

Sprawdź w swojej zakładce allegro finanse może tam na ciebie czekają.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli klient zapłacił, pieniądze masz tu; https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/

Jeżeli dane konta bankowego są takie same jak dane konta Allegro, weryfikacja powinna trwać około 3 dni dla PayU i około 5 dni dla Przelewy24.

Możesz poprosić o przyspieszenie weryfikacji tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1588cdd0-0680-4a7f-a68c-8e1864769ebb

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Don_domino Jeżeli są środki na koncie, to weryfikacja się przedłuża.

oznacz moderatorów

Don_domino
#7 Wielbiciel#

nie ma żadnych środków, a kwota jest dosyć wyskoka i zaczynam sie martwić a sprzedałem przedmiot tydzień temu w niedziele i czekam już 6 dni. Dostałem na maila że zapłacono, a pieniędzy brak.

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Don_domino a wysłałeś bo z tego co pisze @_HolaOla_ poniżej transakcja w ramach oferty 9876174074 została anulowana więc kasy nie dostaniesz 😞

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@kostas11 Czyli kasy nie ma i nie ma co wypłacać. A powód anulowania transakcji?😁

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Don_domino Dane konta bankowego zawsze muszą być takie same jak dane konta w Allegro. Jeśli chodzi natomiast o Twoją sprzedaż, to transakcja w ramach oferty 9876174074 została anulowana, a my skorygowaliśmy opłatę na Twoim rachunku. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ poza tym sprzedalem przedmiot i dostalem maila ze kupujacy zaplacil

Chyba ktoś został oszukany 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów