anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wiadomosci na allegro lokalnie

czarnystaw
#7 Wielbiciel#

kiedy ktos zadaje mi pytanie lub jest sprzedaż towaru na allegro lokalne nie pojawia sie powiadomienie w aplikacji na telefonie

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@czarnystaw Cześć. 🙂 Sprawdź proszę swoje ustawienia w zakładce Zgody na powiadomienia

ko_alka_0-1673358002258.png

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

czarnystaw
#7 Wielbiciel#

dokladnie tak mam zaznaczone, wiadomosc jest a powiadomienia brak dla Allegro lokalnie, co innego z wiadomosciami o normalnego allegro. tutaj wszystko dziala.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@czarnystaw Z jakiej dokładnie wersji aplikacji korzystasz? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

czarnystaw
#7 Wielbiciel#

nie wiem, ale jest to taka wersja przy ktorej na google paly nie ma informacji ze trzeba ja aktualizowac

poza tym problem nie jest nowy, on u mnie jest od dawna, tylko teraz stal sie wkurzajcy bo zaczelam sprzedawac. i dlatego musze co jakis czas zagladac do wiadomosci. Jesli nie zajrze to w nie wiem ze cos sie sprzedalo albo ktos zadal pytanie do mojej aukcji.

 

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@czarnystaw Tym bardziej, jeśli problem nie jest nowy, spróbuj proszę zaktualizować aplikację i sprawdź, czy błąd nadal występuje. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

czarnystaw
#7 Wielbiciel#

ok, zaktualizowałam, zobaczymy

 

jeszcze pytanie: jak usunac zakonczone aukcje na allegro lokalnie oraz stare wiadomości?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@czarnystaw Numery zakończonych ofert możesz podać tutaj, przekażę je do usunięcia. Natomiast jeśli chodzi o wiadomości to niestety nie ma takiej możliwości. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

g_rajnert
#12 Orędownik#

Sprawdź czy nie masz otwartej strony allegro lokalnie z czatami - na przeglądarce (komputer, telefon?).

Mi nie dochodzą emaile o odpowiedziach na czacie jak mam otarta stronę z czatami...

oznacz moderatorów

czarnystaw
#7 Wielbiciel#

nie mam

oznacz moderatorów