anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Widoczność numeru telefonu w ofertach

dolchus25
#8 Zapaleniec#

Ahoj,

Zauważyłem dziś że przy nowszych ofertach które wystawiam nie ma możliwości potwierdzenia wyświetlania lub wpisania w dedykowanej sekcji numeru telefonu. W starszych ofertach gdzie nr tel jest wyświetlany, przy próbie edycji już tej opcji nie ma - tylko info o kontakcie przez czat.

Tak ma być, czy to 'zasługa' nowego formularza?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Client:44052296
#21 Demiurg#

@dolchus25 allegro stwierdziło, że udostępnianie numeru było przyczyną występowaniu wielu prób wyłudzeń danych

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak  teraz jest, Allegro próbuje zlikwidować próby oszustw.

oznacz moderatorów

dolchus25
#8 Zapaleniec#

Nie bardzo rozumiem jaki to ma związek z wyeliminowaniem oszustw.

Jak ktoś będzie chciał mnie oszukać to napisze do mnie, poprosi o nr tel, albo i bez tego sobie poradzi. Wg mnie wystarczyło umożliwić wyświetlenie numeru tylko dla zalogowanych użytkowników zamiast całkowicie to wyłączać. Ktoś kto jest konkretnym kupcem raczej woli zadzwonić i szybko o coś zapytać niż pisać na czacie gdzie i tak trzeba być zalogowanym i czekać na odpowiedź. A wpisywanie nr tel w treść oferty kończy się jeszcze gorzej bo można znaleźć kogoś po nr przez wyszukiwarkę.

Tu idę o zakład: Sumarycznie będzie to generowało mniejszy ruch w ofertach i zmniejszy przychód z prowizji. A szkoda bo zaczynała to być co raz lepsza konkurencja dla pewnej (niestety najbardziej popularnej) platformy.

Moim zdaniem: PSK - Perfekcyjny Strzał w Kolano.

oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@dolchus25 głównie chodzi o to aby nie było sprzedaży po za serwisem Allegro 

oznacz moderatorów

dolchus25
#8 Zapaleniec#

Co ma do tego nr telefonu? Przecież ustalić szczegóły np przesyłki pobraniowej można wysłać przez czat. Albo nadal po prostu napisać na czacie nr tel czy skontaktować się jakkolwiek inaczej. Absolutnie bez sensu.

oznacz moderatorów