anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wielokrotne naliczenie opłaty za wystawienie przedmiotu i promowanie jednego dnia

ewa200323
#7 Wielbiciel#

Przyszedł mi dziś email,że jestem winna dla allegro ponad 340zl. Wystawiłam przedmiot i promowalam,ale jak to jest możliwe,że np. 22 czerwca 2022 o 21.07 ogłoszenie było dodawane 3 razy i promowane tyle samo. Kolejnego dnia sytuacja powtórzyła się i te same opłaty?! Jak rozwiązać problem i go wyjaśnić?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

maxr01
#17 Koryfeusz#

Zapłacić? 

Sprzedaż spada, więc All szuka wszędzie kasy...

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@ewa200323 a co to za przedmiot? Podczas wystawiania przy finalizacji nie miałaś zestawienia z kosztami jakie poniesiesz?

oznacz moderatorów

ewa200323
#7 Wielbiciel#

Mąż wystawił samochód na lokalnym. Jakiegoś dnia weszłam i zakończyłam sprzedaż. Któregoś dnia weszłam i zakończyłam sprzedaż i po około tygodniu czy dwóch przyszedł email z zaległością

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ewa200323 Naliczone opłaty dotyczą 4 ofert, które wystawiłaś na Allegro Lokalnie. Opłaty za wystawienie i promowanie naliczyliśmy przy wystawianiu i wznawianiu ofert. Jeśli chodzi konkretnie o opłaty, które pojawiły się na rachunku 22 czerwca (4 pozycje), jest to koszt wystawienia i promowania dwóch ogłoszeń: "Alfa 156 2.0jts zobacz opis full doinwestowana" i "Alfa 156 2.0jts czytaj opis doinwestowana mocno". Kolejnego dnia nie naliczyliśmy żadnych opłat.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ewa200323
#7 Wielbiciel#

Sprawa wygląda dziwnie tym bardziej,że z czerwca mam 12 pozycji z czego 6 promowan i 6 wystawień?! Jedno ogłoszenie było z błędem,dlatego mąż stworzył nowe i zwracaliśmy uwagę tylko i wyłącznie na to. Samocho został sprzedany poprzez **piiip** a mało to,bo wy chcecie prawie 15% wartości samochodu pomimo,że na allegro nie było prawie osób zainteresowanych...

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ewa200323 Opłaty z czerwca, o których piszesz, dotyczą 2 ofert podanych przeze mnie wyżej. Pierwsze wystawienie 2 czerwca, a następnie wznowienia co 10 dni - 12 i 22 czerwca. Za każdym razem opłata za wystawienie i promowanie dla każdej oferty, czyli 6 promowań i 6 wystawień. Dodatkowo 1 czerwca wznowiła się (2 raz) oferta wystawiona 12 maja: "Citroen C8 2.0 HDI doinwestowany z prywatnych rąk". 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów