anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wirtualny kupujący

miami1
#8 Zapaleniec#

Witam,

wystawiłem na allegro lokalnie przedmiot po raz pierwszy. Facet zalicytował  i zniknął. Nie odzywa się i nie płaci. Ja do niego mam tylko nick i nic więcej. Ta oferta nawet nie ma numeru. Nigdy więcej tam nic nie wystawię. Próbowałem na allegro znaleźć miejsce gdzie by można do allegro napisać jakie g.... uruchomili ale nie znalazłem. Jako sprzedający nie masz takiej opcji aby coś zgłosić.  Czy ktoś wie jak to zrobić ?

Pozdrawiam

miami1

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

pinsplash
#21 Demiurg#

@miami1poszukaj wątku o Allegro Lokalnie założonego wcześniej. Allegro Lokalnie to proteza która ma być ulepszana ale która według użytkowników powinna być ubita i zapomniana. Fakt przy pierwszym emailu po zakupie dostajesz tylko imię, nazwisko i nick. Dopiero gdy płaci : dane. Nawet nie wiem jak to reklamować - musisz napisać do allegro przez formularz kontaktowy i potem wstaw odpowiedź.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

miami1
#8 Zapaleniec#

Dzięki. Właśnie tego formularza kontaktowego nie mogę znaleźć.  Aukcja nie ma numeru, ja jestem sprzedającym a nie kupującym więc nie mogę tego zrobić przez formularz ochrony kupujących. Spór na A lokalnie to ten sam czat uruchomiony po licytacji. Jedyne rozwiązanie jakie widzę to list PP.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

pogotowie-it
#13 Ambasador#

@miami1 

Tu masz link do kontaktu z Allegro w sprawie Allegro Lokalanie:

https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=deaeb72e-573a-4c73-9a8d-79fb2e16f5f1

I masz tam 3 możliwości:

  • napisz wiadomość
  • porozmawiaj na czacie
  • lub telefonicznie z pracownikiem Allegro.

 

oznacz moderatorów

miami1
#8 Zapaleniec#

Dzięki. To  była skuteczna pomoc.

oznacz moderatorów

Jano_35
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów

miami1
#8 Zapaleniec#

Dzięki.

oznacz moderatorów