anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam dostałem już 3 takie wiadomosci

marciniak69
#2 Obserwator#

Witam chciałbym się dowiedzieć czy to jest jakaś próba oszustwa

78E0A425-892C-4BBE-B0CE-91504D881EF3.png

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

xyz96
#21 Demiurg#

Zdjęcie niewidoczne, ukryte do czasu zatwierdzenia przez moderację, ale na 99% to jakaś próba oszustwa. W nic nie klikaj.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Powoli z tym osądem może to jakaś reklama nowej usługi allegro ,no chyba że to też można podciągać pod oszustwo ,poczekamy ,zobaczymy ocenimy.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@mwmonetydlatego xyz96 pozostawiła 1% 😀

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Powoli z tym osądem mojego osądu. Tutaj piszemy w temacie wątku, a nie czynimy zarzutów innym odpowiadającym.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@marciniak69 Opisz problem. Wklejanie zdjęć nie ma sensu, musi moderator zatwierdzić.

oznacz moderatorów

marciniak69
#2 Obserwator#

O takie coś gosciu do mnie napisał : 

Witam, mam taką sprawę, czy mogę zakupić przedmiot z ów oferty przez zwykłe Allegro? Niby oferta jest widoczna, ale przerzuca tutaj, potrzebowałbym fakturę do zakupu a Pan prawdopodobnie nie ma firmy i mi nie wystawi a na Allegro.pl mam opcję otrzymania takowej z serwisu, koszt prowizji stoi po mojej stronie. Płatność realizuję od razu przez PayU natychmiastowo. Zaraz najwyżej ogarnę jeszcze jak przenieść aukcję by dać Panu gotową instrukcję. Pozdrawiam

dzisiaj, 11:20

Mam, trzeba z wersji komputerowej wejść na allegrolokalnie.pl kliknąc wystaw i w tym formularzu co się odpali na prawo jest, opcja przerzucenia tego na normalne allegro "możesz wystawić też w dotychczasowym formularzu" i to kliknąć i przeniesie.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@marciniak69 To próba wyłudzenia towaru bez wpłaty, albo wyłudzenia pieniędzy. Na nic nie odpowiadaj, zignoruj. Nie daj się oszukać. Wielu tu już opisywało podobne sytuacje i wielu oszukać się dało. Nie masz pieniędzy, niczego nie wysyłasz. Nie wierz w żadne zapewnienia i lipne potwierdzenia wpłaty.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@marciniak69 Dziwny ta wiadomość, jest oferta i jak chce kupić to niech kupi, jak prowizja leży po jego stronie? Nie wysyłaj towary dopóki nie zapłaci, możesz zostać oszukany.Ostrożnie podchodził bym do tego.

oznacz moderatorów

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

@marciniak69  jeżeli mu zależy żebyś wystawił na zwykłym allegro to wystaw. Niech kupi. Tylko pamiętaj, nie wysyłaj towaru do póki nie otrzymasz zapłaty. 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@marciniak69, dzięki za Twoją wiadomość. Widzę, że konto jest zablokowane, najlepiej nie odpisuj na tę wiadomość i nie klikaj w żaden link - jeśli go dostaniesz. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów